Skyfire 3.0 dla iOS już w App Store

Skyfire 3.0 dla iOS już w App Store

03.03.2011 16:50, aktualizacja: 16.03.2011 15:03

Skyfire dla iPhone'a dogonił wersję dla Androida. W App Store znalazła się wersja 3.0 przeglądarki dla telefonów firmy Apple.

Skyfire 3.0 to ciekawa alternatywa dla dostarczonej z systemem iOS Safari. Skyfire, podobnie jak Safari, oparta jest na silniku WebKit, ale jej działanie przypomina nieco system znany z Opery Mini — żądana strona jest kompresowana na serwerach należących do Skyfire Labs, a dopiero potem przesyłana do urządzenia użytkownika. Program zdobył popularność dzięki możliwości odtwarzania wideo we Flashu.

Wersja 3.0 Skyfire nie różni się znacząco od poprzedniej wersji. Interfejs programu został odświeżony, a w ustawieniach znalazła się możliwość zmiany sposobu przedstawiania się przeglądarki (user agent), dzięki czemu możliwe jest przeglądanie stron zoptymalizowanych dla iPhone'a lub w ich pełnej wersji. Podobnie jak wersja dla Androida, Skyfire 3.0 dla iPhone'a stał się bardziej „społecznościowy”. Tu również znajdziemy rozszerzoną obsługę Facebooka zapewnioną przez Facebook Connect. Ponadto z poziomu Skyfire możliwe jest czytanie kanałów informacyjnych z Facebooka i Twittera.

Więcej informacji na temat nowego wydania Skyfire można znaleźć na blogu producenta. Skyfire 3.0 dla iPhone'a dostępny jest za pośrednictwem App Store.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)