Skype 2.2 beta dla Linuksa w końcu wydany

Skype 2.2 beta dla Linuksa w końcu wydany

07.04.2011 12:59

Aż chciałoby się powiedzieć „Nareszcie!” Po długim okresie oczekiwania pojawił się Skype w wersji 2.2 beta na Linuksa.

Użytkownikom popularnego komunikatora długo przyszło czekać na jego aktualizację dla systemu Linux. Ostatnio Skype skupił się na wydaniach dla Windowsa i Mac OS X. W końcu jednak wprowadzono wersję także dla Linuksa. W wydaniu 2.2 beta pojawiły się takie nowości jak Skype Access, obsługa połączeń oczekujących i przełączanie między rozmowami. Co więcej, poprawiono jakość połączeń audio i wideo. Ucieszy to wielu użytkowników Skype na Linuksa, którzy narzekali wcześniej między innymi na słabą redukcję szumów podczas rozmów.

Z kolei Skype Access to znana z wydań na Windowsa i Mac OS X funkcja umożliwiająca łączenie się z jednym z ponad 100 tysięcy hotspotów na całym świecie. Opłaty za minutę połączenia pobierane są bezpośrednio ze środków na koncie Skype. Funkcję przekierowania połączeń docenią natomiast ci, którzy używają Skype w małych firmach. Po pobraniu nowej wersji można za darmo przekazywać połączenia do innych użytkowników Skype lub, po niskich stawkach, na inne numery stacjonarne i komórkowe.

Wersję beta 2.2 komunikatora Skype dla Linuksa można pobrać z działu PROGRAMY -> Internet i komunikacja -> Komunikatory internetowe.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (54)