Skype 3.0 z rozmowami wideo dla iOS w sieciach WiFi i 3G

30.12.2010 11:33

Pojawiła się aktualizacja Skype do wersji 3.0 dla systemu iOS firmy Apple, umożliwiająca prowadzenie rozmów wideo w sieciach WiFi i 3G.

Wersja 3.0 popularnego komunikatora jest już dostępna do pobrania za darmo z App Store. Skorzystać mogą z niej użytkownicy urządzeń z systemem iOS w wersji minimum 4.0. Można łączyć się zarówno z użytkownikami smartfonów jak i komputerów (Windows i Mac OS X). Nowa funkcja przyda się tym bardziej, że domyślna usługa Face Time umożliwia chat wideo jedynie w najnowszych urządzeniach firmy Apple (iPhone 4). Oczywiście, w nowym Skype użytkownicy iPadów nie mogą zainicjować połączenia wideo - z powodu braku kamery - ale mogą już je odbierać.

Dodatkowe funkcje wprowadzone w wersji 3.0 to między innymi wybór kamery w smartfonie iPhone 4. Z okazji wydania odświeżonego Skype dla iOS w serwisie YouTube umieszczono krótki film reklamowy prezentujący nowości. Producent programu skupi się w najbliższym czasie na rozwoju połączeń wideo dla smartfonów. Możemy spodziewać się rychłej aktualizacji komunikatora dla systemu Android.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)