Skype 5.0 Beta for Mac

04.11.2010 16:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Do rąk użytkowników trafiła dziś najnowsza wersja testowa komunikatora internetowego Skype przeznaczona dla Mac OS X. Skype 5.0 Beta to ogromny krok w rozwoju komunikatora na tę platformę.

Nowe wydanie Skype dla Mac OS X dogoniło możliwościami wersję dla systemów Windows. Z użyciem wersji 5.0 Beta komunikatora możliwe jest prowadzenie grupowych rozmów wideo oraz wysyłanie wiadomości tekstowych do użytkowników niepołączonych w danej chwili z siecią, co zostało niedawno wprowadzone w Skype 5.0 dla Windows. Listę kontaktów można dostosować do własnych potrzeb lub zamienić na estetyczny, pływający monitor statusu znajomych. Ponadto Skype 5.0 zapewnia pełną integrację listy kontaktów z systemowa książką adresową i został wyposażony w zupełnie nowy, jednookienkowy interfejs użytkownika, całkowicie spójny z wyglądem systemu Mac OS X. Pełną listę zmian można znaleźć na blogu deweloperów.

Wersję testową komunikatora dla Mac OS X można już pobrać w dziale PROGRAMY -> Internet i komunikacja -> Komunikatory internetowe.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)