Skype znów ma problemy, ale nie z winy Microsoftu

Skype znów ma problemy, ale nie z winy Microsoftu

07.06.2011 15:09

Wygląda na to, że popularny komunikator Skype ma znowu problemy. Producent aplikacji potwierdził, że część użytkowników może mieć chwilowo kłopoty z połączeniem się do sieci.

Skype potwierdził na Twitterze zgłaszane przez użytkowników problemy z logowaniem się do komunikatora. Firma przez kilka godzin badała sprawę, by stwierdzić, że błąd dotyczy konfiguracji. Kłopoty z logowaniem występują zarówno w klientach na Windows jak i Mac OS X, w dodatku są niezależne od kraju pochodzenia użytkownika. To już kolejny problem z programem w ostatnim czasie - wcześniej ogłoszono, że komunikator przypadkowo instalował crapware w komputerach niektórych użytkowników. Podobnie jak wtedy, tak i teraz posypały się oskarżenia wśród użytkowników, że za błędami w Skype stoi Microsoft, który niedawno za rekordową sumę zakupił firmę.

Zarzuty są oczywiście bezpodstawne. Przejęcie Skype przez Microsoft nie doszło jeszcze do skutku, trudno więc oskarżać firmę z Redmond o jakikolwiek związek z problemami komunikatora. Dopiero kiedy transakcja między firmami zostanie sfinalizowana przekonamy się, czy zakup Skype wyszedł Microsoftowi na dobre. Obecnie pozostaje czekać, aż Skype wyeliminuje błąd. Według zapewnień firmy powinno to mieć miejsce jeszcze dzisiaj.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (49)