Skype zrzuca metkę Preview tuż przed premierą Creators Update

Skype zrzuca metkę Preview tuż przed premierą Creators Update

Skype zrzuca metkę Preview tuż przed premierą Creators Update
22.03.2017 12:52

Mamy kolejne potwierdzenie tego, że udostępnienie Creators Update dla Windowsa 10 jest tuż za rogiem. Microsoft wydał już nową wersję aplikacji uniwersalnej Skype'a, oznaczonej numerem 11.13.115.0. I tylko tym numerem, gdyż jest to pierwsza wersja, które nie posiada oznaczenia Preview.

Zmiany nie dotyczą jednak tylko nazewnictwa: wraz z aktualizacją pojawiło się sporo nowości. Możliwe jest między innymi włączenie integracji Skype'a z systemową aplikacją Kontakty. Ponadto można już także przeszukiwać konwersacje pod kątem treści wiadomości.

350197411521783745

Przebudowany został także interfejs grupowych wideorozmów, wielu doceni także obsługę Skype SMS, dzięki której wiadomości tekstowe można wysyłać na telefony, oczywiście za opłatą. Niestety, wciąż Skype UWP nie obsługuje możliwości odbierania SMS-ów spoza ekosystemu Windowsa.

To właśnie na uniwersalnej wersji Skype'a, która oznaczona dotąd była jako Preview, Microsoft będzie skupiał się w najbliższym czasie, zaś jej dostępność w stabilnej wersji może być jedną z ważniejszych nowości w Creators Update. Zwłaszcza że to właśnie Skype miał zastąpić świetnie zapowiadającą się funkcję Windows Messaging.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (28)