Smartfony od Lenovo z Windows Phone 8.1 jeszcze w tym roku

Smartfony od Lenovo z Windows Phone 8.1 jeszcze w tym roku
22.05.2014 17:22
Smartfony od Lenovo z Windows Phone 8.1 jeszcze w tym roku

Microsoft, wraz z nową odsłoną systemu i odświeżonymi zaleceniami wymagań sprzętowych smartfonów, chce zapewnić jak największy wachlarz telefonów z Windows Phone 8.1. Wiemy już, że pojawią się ponownie urządzenia od LG oraz od nowych firm jak Blu czy K-Touch. Dziś dowiedzieliśmy się, że Lenovo planuje wydanie smartfona z mobilnym Windowsem jeszcze w tym roku.

350108481002629057

Prezes grupy Lenovo, Liu Jun, zapewnił, iż urządzenia z Windows Phone 8.1 ujrzą światło dzienne w tym roku kalendarzowym. Nie znamy jeszcze specyfikacji sprzętowej poszczególnych urządzeń, ale znając dorobek firmy na polu smartfonów, możemy już coś przypuszczać. Tak jak ma to miejsce w przypadku sprzętu opartego na Androidze, spodziewać się możemy wysokiej jakości smartfonów po bardzo przystępnych cenach.

Lenovo po zdominowaniu rynku PC, w którym nikt nie upatrywał szans na wzrost zysków, śmiało kroczy ku zaistnieniu w świecie smartfonów. Urządzenia z Androidem tego producenta zostały przyjęte bardzo ciepło i zapewne podobnie będzie ze sprzętem mobilnym działającym z Windows Phone. Warto wspomnieć także, że Lenovo planuje również wypuszczenie w tym roku gadżetów pokroju smartwatchy czy opasek sportowych. Czyżby Chińczycy szykowali się na podbój rynku urządzeń przenośnych?

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (98)