Smartfony z Windows Phone w 100% zaktualizowane do Mango

Smartfony z Windows Phone w 100% zaktualizowane do Mango

28.10.2011 13:56

Microsoft poinformował, że aktualizacja smartfonów z Windows Phone do wersji Mango został dostarczona do wszystkich dostępnych na rynku urządzeń. Firma już przygotowuje kolejne uaktualnienie, a także specjalną konferencję w Nowym Jorku.

Wprowadzanie aktualizacji Mango dla smartfonów z systemem Microsoftu rozpoczęto 27 sierpnia. Microsoftowi zależało, aby każdy użytkownik — niezależnie od operatora i modelu telefonu — mógł pobrać uaktualnienie. Dlatego też wprowadzenie Mango trwało tak długo. Chciano też uniknąć sytuacji znanej z systemu Android, gdzie wydawanie aktualizacji pozostawiono producentom. Przez to dostarczane są one często z opóźnieniem, a wielu użytkowników smartfonów z systemem Google’a korzysta ze starych wydań oprogramowania.

Aktualizacja Mango została dostarczona z kilkoma wyjątkami, o czym informuje producent systemu na swoim blogu. Microsoft planuje na następne tygodnie uaktualnienie firmware’u. Firma pracuje też nad kolejnym wydaniem Windows Phone - Apollo. Jak informują pracownicy Nokii, ukaże się ono w połowie 2012 roku. Microsoft przygotowuje też konferencję, którą zaplanowano na 7 listopada w Nowym Jorku. Wiele wskazuje na to, że firma wraz z operatorem AT&T zaprezentuje nowe modele smartfonów z Windows Phone. Nic dziwnego, skoro Nokia nie pali się na razie do wprowadzania własnych na terenie USA. Fińska firma planuje rozpoczęcie sprzedaży nowych smartfonów dopiero w przyszłym roku.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (56)