SMS Organizer – nowa aplikacja Microsoftu na Androida to inteligenta skrzynka SMS

SMS Organizer – nowa aplikacja Microsoftu na Androida to inteligenta skrzynka SMS

19.01.2017 21:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Microsoft udostępnił do testów w ramach Microsoft Garage swoją nową aplikację przeznaczoną na Androida. Jak nie trudno domyślić się po nazwie, SMS Organizer jest aplikacją do zarządzania SMS-ami, może stanowić domyślną aplikację do ich wysyłania z pożytecznymi funkcjami dodatkowymi.

Obraz

Niestety, na razie dostęp do SMS Organizera jest ściśle limitowany do użytkowników Androida w Indiach. W formularzu umożliwiającym zapisanie się do zamkniętych testów możliwe jest jednak także wybranie innego regionu, co sugeruje, że wkrótce dostępność może zostać rozszerzona.

SMS Organizer automatycznie kategoryzuje wiadomości na ważne, związane z ofertami promocyjnymi czy handlowymi, wykorzystując uczenie maszynowe. Oddzielne foldery przypominają zatem nieco domyślny układ skrzynek odbiorczych Gmaila. Interfejs aplikacji jest bardzo czytelny i przejrzysty, co w przypadku aplikacji obsługującej SMS-y jest przecież kwestia kluczową.

Obraz

Ponadto aplikacja może także automatycznie – na podstawie treści SMS-ów – tworzyć przypomnienia o wydarzeniach czy płatnościach. Możliwe jest także oznaczanie konkretnych wiadomości gwiazdką, a także dopisywanie numerów do listy spamerów. Pozostaje żywić nadzieję, że Microsoft szybko zakończy testy i udostępni aplikację globalnie.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (23)
Zobacz także