Sony Vegas Pro 13 Edit za 499 zł

Sony Vegas Pro 13 Edit za 499 zł

Sony Vegas Pro 13 Edit za 499 zł
23.05.2016 17:29, aktualizacja: 23.05.2016 23:28

Jeżeli zajmujecie się półprofesjonalnie wideo to warto pochylić się nad nową promocją na oprogramowanie Sony Vegas Pro. Podstawową wersję tego programu można bowiem obecnie kupić już za 499 zł.

O promocji na Sony Vegas Pro 13 pisaliśmy już jakiś czas temu za sprawą olbrzymiej obniżki z 2.299 zł do 799 zł. Tamta oferta była ograniczona czasowo i już się skończyła. Pakiet, w którego skład wchodzi zasadniczy Vegas - program do nieliniowej edycji wideo i audio oraz DVD Architect Pro 6 - narzędzie do authoringu płyt DVD i Blu-ray, kosztuje obecnie 999 zł. Na tle wyjściowej ceny pakietu to i tak niezła oferta, ale... jest jeszcze tańsza opcja.

Obraz

Dla tych którzy nie potrzebują narzędzia do authoringu DVD/Blu-ray, albo dysponują po prostu skromniejszym budżetem, dostępna jest podstawowa wersja Vegasa o nazwie Sony Vegas Pro 13 Edit. Wyjściowo kosztowała ona 1399 zł, obecnie do kupienia za jedyne 499 zł. Jak za taki program to naprawdę bardzo atrakcyjna cena. Jeżeli ktoś prowadzi działalność gospodarczą, efektywny koszt programu po odliczeniu VATu i podatku dochodowego to około 330 zł.

Sony Vegas Pro jest kompletnym pakietem oprogramowania do nieliniowej edycji materiałów filmowych. W najnowszej odsłonie program został wyposażony m.in. w mechanizmy, które pozwolą na szybszą i łatwiejszą edycję wideo. Producent zadbał o ułatwienie pracy zespołowej i włączył do kolekcji narzędzi aplikację Vegas Pro Connect dla iPadów, dzięki której można łatwo zbierać opinie o produkowanym materiale od współpracowników i klientów. Ponadto w najnowszej wersji programu znalazło się 7 zintegrowanych wtyczek, dostarczających dynamiczne efekty, takie jak symulacja wybielonej kliszy, flary, artefakty charakterystyczne dla ekranów kineskopowych czy zamazywanie wybranych fragmentów, jakie często można znaleźć w materiałach, gdzie niewskazane jest pokazywanie twarzy czy numerów rejestracyjnych aut.

Programy w promocyjnych cenach dostępne są na stronie sonyvegas.pl. Oferta nie jest obwarowana żadnymi warunkami, ale obowiązuje do wyczerpania zapasów. Warto wspomnieć, że choć Sony Vegas dysponuje natywnie interfejsem w języku angielskim to istnieje możliwość włączenia także języka polskiego (przy czym nieliczne funkcje mogą występować w języku angielskim).

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)