Sony Vegas Pro 13 za 1/3 ceny

Sony Vegas Pro 13 za 1/3 ceny

Sony Vegas Pro 13 za 1/3 ceny
11.03.2016 15:55, aktualizacja: 11.03.2016 16:28

Nieczęsto piszemy o promocjach cenowych na oprogramowanie, ale takiej oferty nie sposób pominąć. Cena Sony Vegas Pro 13, cenionego pakietu do edycji wideo oraz przygotowywania płyt Blu-ray i DVD, została bowiem obniżona z 2.299 zł do 799 zł.

Sony Vegas Pro jest kompletnym pakietem oprogramowania do nieliniowej edycji materiałów filmowych. W najnowszej odsłonie program został wyposażony m.in. w mechanizmy, które pozwolą na szybszą i łatwiejszą edycję wideo. Producent zadbał o ułatwienie pracy zespołowej i włączył do kolekcji narzędzi aplikację Vegas Pro Connect dla iPadów, dzięki której można łatwo zbierać opinie o produkowanym materiale od współpracowników i klientów. Aplikacja posiada wbudowany ciekawy system oceniania, który działa zarówno za pośrednictwem Internetu, jak i offline, pozwala także pracować z użyciem intuicyjnych gestów.

Obraz

Ciekawostką w najnowszej wersji jest możliwość pracy na podglądowym materiale (proxy), zanim pełnowymiarowa kopia nagrania dotrze do studia. Jeśli operatorzy kamery korzystają z Sony Wireless Adapter, podglądowe materiały są wysyłane na dysk w chmurze, stamtąd montażyści mogą je pobrać i wstępnie je obrobić. Kiedy pełnowymiarowy materiał będzie w zasięgu, automatycznie zostanie dodany do projektu.

Ponadto w tej wersji programu znalazło się 7 zintegrowanych wtyczek, dostarczających dynamiczne efekty, takie jak symulacja wybielonej kliszy, flary, artefakty charakterystyczne dla ekranów kineskopowych czy zamazywanie wybranych fragmentów, jakie często można znaleźć w materiałach, gdzie niewskazane jest pokazywanie twarzy czy numerów rejestracyjnych aut. Na uwagę zasługują także Mierniki natężenia dźwięku, dzięki którym możliwa jest precyzyjna kontrola poziomów głośności ścieżki dźwiękowej. Często używane funkcje zostaną automatycznie zebrane w wygodnym, wyskakującym menu.

Obraz

W skład pakietu wchodzą: Sony Vegas Pro 13, DVD Architect Pro 6.0, Dolby Digital Professional Encoder oraz pakiety pluginów: NewBlueFX Video Essentials VI plug-in collection i iZotope Nectar Elements dialog processing plug-in (same pluginy są o wartości blisko 1000 zł).

Sony Vegas Pro 13 dostępny jest w promocyjnej cenie 799 zł brutto w sklepie pixonet. Oferta nie jest obwarowana żadnymi warunkami, ale obowiązuje do wyczerpania zapasów. Warto wspomnieć, że choć program dysponuje natywnie interfejsem w języku angielskim to istnieje możliwość włączenia także języka polskiego (przy czym nieliczne funkcje mogą występować w języku angielskim).

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (39)