Sony wydaje nowe narzędzia do obróbki wideo

21.09.2011 14:02

Firma Sony udostępniła dwa nowe produkty do edycji wideo. To Vegas Movie Studio Visual Effects Suite oraz moviEZ HD 1.0.

Vegas Movie Studio Visual Effects Suite to pakiet dwóch aplikacji przeznaczonych do edycji wideo i tworzenia efektów specjalnych na potrzeby produkcji filmowych. W jego skład wchodzą programy Vegas Movie Studio HD Platinum 11 oraz edytor HitFilm Standard (producentem jest firma FXhome Ltd.). Pierwsze narzędzie przeznaczone jest do przechwytywania, edycji, montażu filmów z kamer, aparatów i innych urządzeń cyfrowych. Co więcej, pozwala na zaawansowaną edycję wideo i eksport do wielu formatów. Z kolei HitFilm Standard umożliwia tworzenie zaawansowanych efektów specjalnych, w tym tworzenia kompozycji 3D. Warto zauważyć, że łączna cena za oba programy jest znacznie niższa (około 620 zł), niż gdybyśmy kupowali je osobno.

moviEZ HD 1.0 to aplikacja przeznaczona przede wszystkim do domowego użytku. Za jej pomocą stworzymy w bardzo prosty, a przede wszystkim błyskawiczny sposób filmy na potrzeby kina domowego, nie rezygnując z ciekawych efektów czy profesjonalnych rozwiązań. Dotyczy to zarówno filmów nakręconych kamerą, jak i zdjęć wykonanych podczas rodzinnej uroczystości. Materiały mogą być publikowane w Full HD z wybraną ścieżką dźwiękową, efektami specjalnymi czy motywami graficznymi. Edytor oferuje także funkcję automatycznego synchronizowania muzyki z wideo, możliwość prostego nakładania loga, tytułów na wideo i zdjęcia oraz funkcję dogrywania narracji. Sugerowana cena edytora moviEZ HD to około 150 zł.

Wersje testowe programów dostępne są na naszym portalu. Obie można pobrać z działu PROGRAMY -> Multimedia -> Tworzenie i edycja filmów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)