Sony zachęca do przejścia na ciemną stronę mocy PS4 z Darthem Vaderem

Sony zachęca do przejścia na ciemną stronę mocy PS4 z Darthem Vaderem

Sony zachęca do przejścia na ciemną stronę mocy PS4 z Darthem Vaderem
17.08.2015 10:10, aktualizacja: 17.08.2015 14:16

Sony szykuje prawdziwą gratkę dla wielbicieli serii filmów Gwiezdne Wojny, którzy chcieli nabyć konsolę nowej generacji, ale do tej pory nie bardzo mogli zdecydować się na określoną stronę mocy. Firma przygotowuje specjalne zestawy z PlayStation 4 z Darthem Vaderem i innymi motywami ze Star Wars, a przy okazji również oczywiście odpowiednimi grami. Pojawią się one na rynku w listopadzie, niezwykle kusząc fanów.

Limited edition Darth Vader inspired PS4 | Exclusive

Przede wszystkim będziemy mieli do czynienia z modelem CUH-1200 konsoli, czyli poprawioną, lżejszą oraz cichszą edycją, do tego jeszcze nie z dyskiem 500 GB, a już 1 TB. Na obudowie znajdzie się wizerunek kochanego i nienawidzonego zarazem Lorda Vadera na tle powtarzającego się loga Star Wars. Do tego dochodzi pasująca do konsoli wersja kolorystyczna pada, wykonanego z lśniącego czarnego plastiku, z logiem serii na gładziku oraz z przyciskami w dziwnie znajomych kolorach... Na pierwszy rzut oka słabo wypada połączenie czerni, bieli i do tego jeszcze nagle niebieskie przyciski skrajne z prawej strony, ale to nawiązuje do panelu kontrolnego na piersi Vadera.

350140908878260161

17 listopada do sprzedaży trafi kilka paczek ze stylową konsolą. Jedna zawierać będzie w zestawie grę Star Wars Battlefront Deluxe Edition, czyli takie bogatsze wydanie wyczekiwanego przetworzenia pomysłów z Battlefielda na gwiezdny sposób. Druga da nam to samo, ale ze zwykłym Battlefrontem. To coś dla dużych. Mali miłośnicy mieczy świetlnych tę samą PlayStation 4 dostaną z Disney Infinity 3.0, a więc w pakiecie z grą Disney'a i figurkami, w tym łowcą Bobbą Fettem, czasowo na wyłączność dla Sony. Z każdym pakietem otrzymamy cztery starsze tytuły do pobrania, odświeżone graficznie: Super Star Wars, Star Wars: Racer Revenge, Jedi Starfighter i Star Wars Bounty Hunter.

350140908878391233

Chociaż w materiałach reklamowych PS4 pokazywana jest na podstawce, by mogła stać pionowo, raczej nie znajdziemy jej jednak w pudełku. Na razie nie uruchomiono również sprzedaży przedpremierowej, dlatego trudno mówić o cenie produktów. Jaka by niemniej ona nie była, odlany w PS4 Darth Vader na pewno świetnie się sprzeda. W końcu w listopadzie na ekrany kin wejdzie także Epizod VII i rozpocznie się szał...

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)