Spadła z 50 metrów podczas live’a. Gwiazda TikToka nie żyje

Spadła z 50 metrów podczas live’a. Gwiazda TikToka nie żyje

Xiao Qiumei była operatorką żurawia oraz TikTokerką.
Xiao Qiumei była operatorką żurawia oraz TikTokerką.
Marcin Watemborski
27.07.2021 12:28

BHP to podstawa każdej pracy, nawet influencera. Niestety Xiao Qiumei, influencerka z Chin, o tym zapomniała, co skończyło się dla niej tragicznie.

Xiao Qiumei była zawodowo operatorką dźwigu typu żuraw. Siedząc w kokpicie nagrywała filmy, które oglądało ponad 100 000 jej obserwujących. Podczas prowadzenia relacji na żywo, 23-latka wypadła z klatki. Upadek z wysokości 50 metrów skończył się jej śmiercią.

Na profilu chińskiej gwiazdy mediów społecznościowych było wiele różnych treści. Stereotypowo patrząc, rzadko zdarza się, by młoda, atrakcyjna kobieta zajmowała się obsługą żurawia. Właśnie to przyciągało do niej obserwujących.

Zrzut ekranu z relacji Xiao Qiumei.
Zrzut ekranu z relacji Xiao Qiumei.© TikTok

Według naocznego świadka, do którego dotarła redakcja The Sun, do wypadku doszło około godziny 17:40, a Xiao Qiumei spadając miała cały czas smartfona w ręce. Tragedia wydarzyła się na terenie budowy, kiedy już wszyscy inni pracownicy skończyli swoje zmiany.

Rodzina potwierdziłą śmierć kobiety, ale utrzymywała, że podczas pracy ta zawsze miała smartfona schowanego w torbie. Qiumei osierociła dwójkę dzieci.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:dobreprogramy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (44)