Speedway Challenge 2016 na weekend – tylko nie spadnij z motocykla

Speedway Challenge 2016 na weekend – tylko nie spadnij z motocykla04.06.2016 09:05
Speedway Challenge 2016 na weekend – tylko nie spadnij z motocykla

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Speedway Challenge 2016 – rodzimej produkcji darmowy symulator jazdy zawodnikiem żużlowym przedstawiony w widoku dwuwymiarowym z lotu ptaka przeznaczony na urządzenia mobilne z systemem Android.

Największym atutem gry jest realistyczny model jazdy na motocyklu żużlowym dzięki czemu rozgrywka dostarcza wiele radości, a wirtualne biegi są równie emocjonujące jak te w rzeczywistości. Ważnym elementem gry jest także charakterystyka torów, ponieważ na każdym z nich jeździ się inaczej i żeby wygrywać trzeba za każdym razem obierać inną trajektorię jazdy.

350178070495520705

Speedway Challenge 2016 oferuje trzy tryby gry: Mecz towarzyski, Wyzwanie oraz Tryb ligowy. W Meczu towarzyskim gracz wybiera dowolne dwa zespoły oraz tor. W grze dostępnych jest 77 zespołów oraz 36 torów. W zależności od wyboru zespołów gracz rywalizuje z przeciwnikiem na zasadach ligi polskiej, angielskiej, szwedzkiej lub na zasadach międzynarodowych. Przed meczem można ustalić wyjściowy skład, a w trakcie meczu egzekwować rezerwy zwykłe oraz taktyczne.

W trybie Wyzwań dostępne są pamiętne mecze historyczne lub też ekscytujące pojedynki, które mają dopiero się odbyć. Zadaniem gracza jest wypełnienie określonego zadania: pokonać przeciwną drużynę odpowiednią ilością punktów, nie przegrać żadnego biegu czy zdobyć określonym zawodnikiem wymaganą liczbę punktów. Oprócz tych łatwiejszych wyzwań są również o wiele trudniejsze, które będą od nas wymagać dużych umiejętności i wielu godzin treningu.

Dużo radości daje także gra w Trybie ligowym, w którym otrzymujemy możliwość prowadzenia zespołu w kilku ligach do wyboru: polskiej, brytyjskiej, szwedzkiej lub duńskiej. Tryb ten jest jednocześnie najbardziej rozbudowany (zarządzanie budżetem klubu, kontuzje, transfery, kontrakty), ale dostęp do niego wiąże się z mikropłatnościami.

Autorzy projektu systematycznie pracują nad jego rozbudową i zapewniają dalszy jego rozwój. Ich ambicją jest stworzenie jak najlepszego produktu dla wszystkich fanów sportu żużlowego – zarówno dla tych, którzy chcą miło spędzić czas, jak i dla pasjonatów tego sportu.

Grę Speedway Challenge 2016 można pobrać w dziale:

Zapraszamy do zabawy, a jeśli chcecie pograć w Speedway Challenge 2016 na PC, to polecamy skorzystać z emulatora Androida.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
SERENDIPITY na weekend
SERENDIPITY na weekend
Rafał Szramowiat
Altitude0 na weekend
Altitude0 na weekend
Rafał Szramowiat
Sploot na weekend
Sploot na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (13)