Spontap – polski niezbędnik imprezowicza bazujący na pomyśle Tindera

Spontap – polski niezbędnik imprezowicza bazujący na pomyśle Tindera

Spontap – polski niezbędnik imprezowicza bazujący na pomyśle Tindera
18.07.2016 18:20

Nie sposób dziwić się, że popularność zyskuje zainicjowany przez Tindera sposób nawigacji w aplikacjach mobilnych. Zwykłe przeciągnięcie w lewo lub prawo, które wiąże się z akceptacją lub odrzuceniem oferty, nie pozostawia wiele przestrzeni na niedomówienia, jest szybkie i wygodne.

Tinderowa nawigacja znalazła już zatem zastosowanie w aplikacjach przydatnych w poszukiwaniu pracy, a dziś popularność zyskuje iOS-a program, który pozwoli na szybkie odnalezienie się w ofercie imprezowej w okolicy.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Po zalogowaniu się, co można robić z wykorzystaniem konta z Facebooka, lub poprzez tradycyjną rejestrację, użytkownik zawęża zakres swoich zainteresowań. Może zatem wybrać pomiędzy muzeami, wydarzeniami muzycznymi, kinami, teatrami, etc. Następnie wybrać można konkretne miejsca i instytucje kultury, które go interesują. Wybór można zresztą edytować w późniejszym czasie, a także obserwować decyzje znajomych, którzy korzystają z aplikacji.

Jedną z największych zalet Spontapa stanowi fakt, że zamiast budować własną bazę wydarzeń i nieśpiesznie zachęcać organizatorów do partnerstwa, wykorzystuje on facebookowe API, co jest dzisiaj gwarancją najszerszej imprezowej oferty. Podstawowym kryterium doboru stanowi nieodległa lokalizacja i termin, choć ten ostatni aspekt można edytować, np. by zaplanować sobie weekend już w poniedziałek.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Następnie, niemal dokładnie jak w przypadku interfejsu Tidera, można przeglądać oferty różnych miejsc wraz z opisem. Dostęp do szczegółów można uzyskać po kliknięciu na widoczny po prawej stronie ekrany przycisk z literą i. Ponadto dodawać można także własne wydarzenia. Trzeba przyznać, ze wybór jest całkiem duży, a Spontap – w dużej mierze dzięki wykorzystaniu danych z Facebooka – stanowi wsród tego typu aplikacji ciekawą propozycję. Pobrać aplikację można już z naszej bazy.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)