Spore, gry wojenne i wiele innych w cotygodniowej promocji Steama

Spore, gry wojenne i wiele innych w cotygodniowej promocji Steama

Screenshot z gry Jade Empire
Screenshot z gry Jade Empire
Karolina Kowasz
21.03.2014 15:45

Steama najbardziej lubimy za jego promocje. W tym tygodniu także możemy wybierać z bogatej oferty gier w dużych obniżkach. Przekrój, jak zwykle, pełen, od strzelanek po gry dla dzieci.

Screenshot z gry Jade Empire
Screenshot z gry Jade Empire

Tym razem warto zwrócić uwagę na symulator Spore za 3,74 euro. Gra twórców SimCity oferuje nam stworzenie całej cywilizacji, poczynając nasz rozwój od mikroorganizmu, którego w miarę gry będziemy rozwijać. Z podobnych gier do wyboru mamy także The Sims Medieval za niecałe dziesięć euro. Jeżeli czyimś marzeniem jest zakuć simów w dyby, wrzucać ich do jamy z potworem, zostać królem simsów i rządzić twardą ręką, to właśnie ma do tego doskonałą okazję. Średniowiecze różni się od innych gier z serii systemem misji i zdobywaniem doświadczenia, które wydajemy na rozwój naszego królestwa.

Bardzo ciekawą grą jest także Jade Empire, RPG w orientalnych klimatach. Gracz wciela się w jedną z wybranych postaci i rozpoczyna rozgrywkę jako uczeń Mistrza Li. Poszukując własnego stylu walki, bohater będzie starał się rozwinąć go do perfekcji. Bardzo ważnym elementem jest system karmy, który określa czy nasza postać jest dobra, zła czy neutralna. Jeżeli mamy jej poziom zbyt niski lub zbyt wysoki, nie uda nam się porozumieć z niektórymi napotkanymi postaciami.

Uwagę przykuwa także wyprzedaż gier wojennych. Możemy dostać pakiet dziewięciu tytułów w klimatach wojny za 13,99 euro, co jest wyjątkowo dobrą okazją, ponieważ cena jednostkowa gier to ponad 110 euro. W skład wchodzą tytuły: Men of War: Red Tide, Men of War: Vietnam, Men of War, Real Warfare 1242, Real Warfare 2: Northern Crusades, Theatre of War, Theatre of War 2: Africa 1943. Theatre of War 3: Korea oraz XIII Century Gold Edition.

Pełną listę tytułów wraz z ich cenami znajdziecie tutaj. Promocja potrwa do 24 marca.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)