Spotify gra dla graczy: dostępny nowy serwis i kategoria z muzyką z gier

Spotify gra dla graczy: dostępny nowy serwis i kategoria z muzyką z gier

Spotify gra dla graczy: dostępny nowy serwis i kategoria z muzyką z gier
12.08.2016 13:20

Spotify doskonale zdaje sobie sprawę, jaki potencjał tkwi w adresowaniu nowości w usłudze muzycznej do graczy. Przy okazji premier dużych produkcji, szybko trafia tam ścieżka dźwiękowa z gry. Dziś jednak Spotify zaprezentowało dla tego grona bardziej rozbudowane możliwości.

Obraz

Udostępniono bowiem już nową kategorię list odtwarzania, Gry. Trafiły tam jak dotąd 34 listy, na których znaleźć można między innymi muzykę z Uncharted 4, Assassin's Creed, Fify 16 czy Dark Souls III. Nie mogło oczywiście zabraknąć listy Catch 'Em All. Obok oryginalnych ścieżek znajdują się także kompilacje, jak np. Retro Gaming. Zwiedziony nadzieją posłuchania współczesnych miksów 8-bitowych kompozycji, napotkałem jednak rozczarowanie, gdy powitała mnie twórczość Vengaboys i zespołu Aqua.

Na razie zatem growej muzyki nie ma zbyt wiele, Spotify bardziej skupiło się nad tworzeniem kompilacji tematycznych, niż publikowaniu całych oryginalnych ścieżek dźwiękowych. Być może jednak systematycznie dodawane będą kolejne albumy i w końcu doczekamy się na przykład muzyki z gry Max Payne 2. Zwłaszcza, że w bibliotece nie brakuje całych albumów, których jednak Spotify nie zdecydowało się w całości zaimportować do nowej kategorii.

Obraz

Ponadto Spotify przygotowano także cały serwis, spotify.com/gaming, gdzie możliwe jest tworzenie własnych list odtwarzania w oparciu o twory społeczności, Spotify i ścieżki z gier. Nowości dostępne są już dziś na wszystkich platformach, zaś aplikacje Spotify znaleźć można w naszej bazie.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)