Spotify na Androida traci widżet. Dostępne są jednak podobne funkcje

Spotify na Androida traci widżet. Dostępne są jednak podobne funkcje

Spotify na Androida traci widżet. Dostępne są jednak podobne funkcje
14.08.2019 11:39, aktualizacja: 14.08.2019 14:20

Widżet Spotify przechodzi do historii. Z funkcji nie korzystali wszyscy użytkownicy aplikacji, jednak z pewnością miała ona swoich fanów. Aktualizacja 8.5 powoduje jej zniknięcie, proponując w zamian alternatywne rozwiązanie.

Widżet Spotify nie będzie działać po uaktualnieniu

Platforma streamingowa Spotify to serwis umożliwiający słuchanie muzyki. Aplikacja posiada wiele funkcji, dzięki którym użytkownikom jeszcze przyjemniej słucha się ulubionych piosenek. Jedną z nich był widżet, który przez długi czas był wyróżnikiem dla aplikacji na systemie Android.

Widżety na Androidzie gwarantowały szybki podgląd i dostęp do niezbędnych funkcji, bez konieczności otwierania aplikacji za każdym razem. Szwedzki serwis Spotify, dzięki widżetowi pozwalał użytkownikom na wygodne przełączanie się pomiędzy utworami, pauzowanie i wznawianie muzyki.

Wraz z aktualizacją aplikacji 8.5 widżet Spotify stanie się bezużyteczny dla swoich użytkowników . Pomimo że po uaktualnieniu nie zniknie on z ekranu domowego smartfona, to całkowicie przestanie działać.

Dostęp do podobnych funkcji

Szwedzki serwis informuje, że dostęp do podobnych funkcji na urządzeniach z system Android nadal jest dostępny. Wystarczy skorzystać z górnej belki, ściągając ekran palcem w dół, gdzie znajdują się szybkie ustawienia oraz opcje, które oferował widżet.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)