Spotify Premium dla studentów za 10 złotych, ale nie bez zachodu

Spotify Premium dla studentów za 10 złotych, ale nie bez zachodu19.04.2017 11:56
Spotify Premium dla studentów za 10 złotych, ale nie bez zachodu

Polskich studentów często omijają zniżki na oprogramowanie i usługi, z jakich korzystać mogą ich koledzy na Zachodzie. Powoli się to jednak zmienia: do Polski trafiła już możliwość korzystania z nowego abonamentu Spotify. Dzięki niej studenci uczelni wyższych w Polsce, mogą korzystać ze Spotify w cenie 9,99 miesięcznie przez 12 miesięcy.

Spotify Premium dla studentów
Spotify Premium dla studentów

Aby rozpocząć korzystanie z tańszego abonamentu, trzeba przejść na przygotowaną w tym celu stronę. Nawet jeśli użytkownik posiada już konto Premium w usłudze, konieczne jest ponowne wprowadzenie metody płatności. Następnie wymagane jest powtórne podanie imienia i nazwiska oraz wybranie swojej Alma Mater. Na liście znalazły się zarówno polskie uczelnie państwowe, jak i prywatne.

Na tym jednak nie koniec – Spotify odpowiednio zabezpieczyło się przed próbami korzystania ze Spotify Premium dla studentów przez osoby, które studentami nie są. Po wprowadzeniu ogólnych informacji, konieczne jest poświadczenie swojego statusu. Za pomocą formularza trzeba wysłać jeden z nastepujących dokumentów:

  • plan zajęć,
  • odpis z indeksu,
  • potwierdzenie zapłaty za wpisowe/czesne
  • dokument potwierdzający wpisanie na listę studentów.

Plik należy przesłać jako skan, a konkretniej obrazek JPG, PNG, PDF, GIF lub jako RTF. Trudno powiedzieć, dlaczego Spotify nie zdecydowało się po prostu na weryfikację na podstawie ważnej legitymacji studenckiej. Jej sfałszowanie (w Sieci można kupić dowolną liczbę naklejek, które przedłużają ważność legitymacji) jest równie nieskomplikowane, jak w przypadku wymaganych przez Spotify dokumentów.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (41)