Sprawdź czołgi z Armored Warfare i zgarnij jedną z paczek kolekcjonerskich

Strona głównaSprawdź czołgi z Armored Warfare i zgarnij jedną z paczek kolekcjonerskich
21.10.2015 16:00
Sprawdź czołgi z Armored Warfare i zgarnij jedną z paczek kolekcjonerskich

Bitwy na czołgi i inny ciężki sprzęt to w ostatnim czasie bardzo popularny temat, jeśli o gry chodzi. Nic więc dziwnego, że studio Obsidian Entertainment, kojarzone dotąd raczej z projektów RPG, postanowiło spróbować swych sił na nowym polu. Wojennym. Niedawno serwery Armored Warfare, w podstawowych założeniach darmowej produkcji, otworzyły się wreszcie na wszystkich chętnych. Jeśli z jakiegoś powodu wciąż wahacie się, żeby wypróbować dzieło w akcji, mamy do rozdania paczki kolekcjonerskie tytułu.

bEDiqIUR

Armored Warfare - Open Beta Trailer

Zbudowana na bazie technologii CryENGINE produkcja na pewno wyróżnia się na tle propozycji Free-2-Play wyśmienitą grafiką, jednak to przede wszystkim współczesne maszyny bojowe stanowią o jej sile. Do wyboru są pojazdy z kilku kategorii, od różnych czołgów, przez opancerzone wozy bojowe, po potężne działa samobieżne. Wraz z postępami w grze i awansowaniem na wyższe poziomy doświadczenia, będziecie je oczywiście ulepszać. Co dobre, poza starciami dwóch licznych drużyn po 15 osób, czyli wojną online, 5 kompanów może również razem stawiać czoło sztucznej inteligencji. Wszystko to w nowoczesnych sceneriach, takich jak reaktor atomowy czy rafineria na Bliskim Wschodzie. Rozwijanie własnej bazy dodaje też grze element strategiczny.

  • MOWAG Taifun II
  • RDF / LT
[1/2]
MOWAG Taifun II

Armored Warfare zaprojektowano tak, by każdy własnymi siłami oraz ciężką pracą był w stanie osiągnąć założone sobie w grze cele. Dla chętnych jednak twórcy przygotowali płatne pakiety, zwane edycjami kolekcjonerskimi. Je własnie rozlosujemy, a konkretnie:

bEDiqIUT
  • 10x pakiet Operacja Tajfun — z tytułowym czołgiem MOWAG Taifun II, kontem premium na 60 dni, 3 milionami kredytów, 3250 złota, ułatwieniem w postaci 25% do kredytów oraz doświadczenia przez 1 tydzień i osiągnięciem Tajfun (cena 35 euro)
  • 10x pakiet Operacja Błyskawica — z lekkim czołgiem RDF / LT, kontem premium na 60 dni, 3 milionami kredytów, 3250 złota, ułatwieniem w postaci 25% do kredytów oraz doświadczenia przez 1 tydzień i osiągnięciem Piorun (cena 35 euro)
  • 5x pakiet Imperator — z czołgami MOWAG Taifun II, RDF / LT, LAV 150-90, FV 433 Abbot i Obiekt 430, kontem premium na 120 dni, 6 milionami kredytów, 6,5 tysiąca złota, ułatwieniem w postaci 25% do kredytów oraz doświadczenia przez 2 tygodnie i osiągnięciami Tajfun, Piorun, a także Imperator (cena 65 euro)
  • FV 433 Abbot
  • LAV 150-90
[1/2]
FV 433 Abbot

Co należy zrobić, by móc liczyć na jeden dla siebie? Zostawić komentarz, w którym opiszecie swoje wrażenia z udziału w otwartej becie Armored Warfare, a więc pobierajcie i grajcie. Zabawa otwarta jest na wszystkich zarejestrowanych oraz zalogowanych czytelników portalu dobreprogramy. Możecie w niej brać udział od teraz do niedzieli do północy. W przeciągu kolejnych 24 godzin po zakończeniu akcji zwycięzcy powinni w zakładce z licencjami w profilach znaleźć kody na paczki. W losowaniu będziemy brali pod uwagę wyłącznie komentarze spełniające wyżej wymieniony warunek. Nie ma limitu komentarzy, ale liczy się tylko pierwszy wpisujący się w założenia akcji. Innymi słowy kolejne nie zwiększają wcale szans na wygraną.

Obiekt 430
Obiekt 430

Konkurs Armored Warfare w pigułce:Rozdajemy kody na w sumie 25 pakietów kolekcjonerskich Armored Warfare Kody rozlosujemy pośród tych zarejestrowanych i zalogowanych czytelników, którzy w komentarzu opisali swoje wrażenia z udziału w otwartej becie Armored WarfareAkcja trwa do niedzieli 25 października do północy. Do końca 26 października zwycięzcy powinni znaleźć kody na pakiety w zakładce z licencjami w swoich profilach na dobrychprogramach.

bEDiqIUZ

Aby po wszystkim aktywować swój kod, należy założyć konto gry, zalogować się, wejść w zakładkę profil, po czym wpisać kod z wygranej w okienku wpisz kod promocyjny.

Zwycięzcy:

  • Pakiet Tajfun: vipercio, tomasz65, m0th0r, midori33, Axles, WBoski, bzdonek, kjusofnik, Aldaris, Nageld
  • Pakiet Błyskawica: microbi01, jata, grekowski, Baaaka_Shinji, Scypion, baboon, capry, snape, Wokuo, MBT70xero
  • Pakiet Imperator: Jack_Frost, ketrab_eu, Shinu, patmag, iHusky

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEDiqIVP