Spróbuj przeżyć w dziczy z Echo of the Wilds

Spróbuj przeżyć w dziczy z Echo of the Wilds
Karolina Kowasz

24.03.2014 15:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Któregoś dnia budzisz się samotnie w lesie, a twoim celem jest przetrwanie i odkrycie skąd się wziąłeś w takim miejscu. W takie klimaty właśnie zabierze cię Echo of the Wilds.

Gra jest dziełem Anthonego Case'a, który prowadzi Caiysware. Jego najnowsza produkcja zawiera 22 lokacje i 157 rozmaitych przedmiotów, od jedzenia, narzędzi, ubrań do przyborów i wyposażenia. Wszystko to przyda się graczowi w przeżyciu w tajemniczym świecie.

Rozgrywka skupia się na eksplorowaniu kolejnych lokacji oraz przetrwaniu. Gracz będzie musiał pozyskiwać surowce do tworzenia różnych użytecznych rzeczy, uczyć się nowych zdolności, które pozwolą mu przeżyć w światach z rozmaitymi porami roku i warunkami atmosferycznymi. Ponadto istnieje także tryb endless, który pozbawia grę całej narracji i skupia się na przetrwaniu różnych niebezpieczeństw przez bohatera.

Twórca nie podał wymagań sprzętowych swojego dzieła. Określił jedynie, że każdy w miarę nowoczesny Windowsowy PC czy Mac powinien komfortowo ruszyć Echo of the Wilds. Zaleca on jednak wcześniejsze pobranie dema jego gry i sprawdzenie czy sprzęt gracza poradzi sobie z jego tytułem.

Na obecną chwilę, Case stara się, aby jego gra dostała się na Steama, co na pewno zwiększyłoby jej popularność i zapewniło temu tytułowi większą liczbę graczy. Jeżeli chcecie pomóc Echo of the Wilds dostać się na tę platformę, możecie zrobić to tutaj.

Więcej informacji, demo oraz możliwość zakupy gry znajdziecie na jej oficjalnej stronie.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)