Środa o 18:00 na żywo – kryzys Windows, czy całego rynku?

Środa o 18:00 na żywo – kryzys Windows, czy całego rynku?

Środa o 18:00 na żywo – kryzys Windows, czy całego rynku?
Redakcja
04.11.2014 15:42, aktualizacja: 05.11.2014 19:04

Zapraszamy na kolejny odcinek naszych dyskusji na żywo. W środę o godzinie 18:00 znów nadawać będziemy bezpośrednio ze studia redakcji we Wrocławiu. Udział w programie może wziąć każdy, żeby podzielić się swoimi opiniami wystarczy w trakcie emisji zadzwonić do nas na Skype.

W tym tygodniu rozmawiać będziemy między innymi o kryzysie na rynku nowych technologii. Jedni go widzą, inni wręcz przeciwnie, jedni z nostalgią patrzą na malejące słupki sprzedaży, inni mimo dobrych wyników finansowych wskazują na problemy z innowacją. Przykładowo, czy uważacie że Windows zmierza w dobrym kierunku i będzie w stanie dźwignąć Microsoft oraz resztę rynku PC z niewątpliwej zadyszki? Czy będzie to okazja do kolejnych przetasowań, a miejsce laptopów Samsunga na półkach sklepowych zaczną powoli zajmować produkty Apple? Kiedy ostatnio poczuliście dreszcz emocji na myśl o nowym gadżecie, który zmienił wszystko?

Chcielibyśmy spytać Was również o to, czy jesteście uzależnieni od Internetu oraz od operatorów telefonii komórkowej. Czy dalibyście radę funkcjonować bez Internetu? A może bez karty SIM?

Bądźcie z nami w środę o 18, oglądajcie naszą transmisję i dzwońcie do nas za pośrednictwem komunikatora Skype (login: dobreprogramypl) aby podzielić się swoimi komentarzami z nami i innymi widzami. Na dzwoniących jak zwykle czekają nagrody, a my czekamy na każdą, nawet najbardziej zaskakującą opinię – również na pozostałe tematy ostatnich dni, których na pewno wiele jeszcze poruszymy w trakcie programu.

Polecamy też zapoznanie się z poprzednimi odcinkami na naszym kanale YouTube.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (439)