Środa o 18:00 na żywo z pytaniem, czy wszyscy jesteśmy piratami

Strona głównaŚroda o 18:00 na żywo z pytaniem, czy wszyscy jesteśmy piratami
20.10.2014 17:34
Środa o 18:00 na żywo z pytaniem, czy wszyscy jesteśmy piratami
Redakcja
Redakcja

Zapraszamy do kolejnego odcinka naszego programu nadawanego na żywo z redakcji. W tym tygodniu nieco inny skład, gość Januszek oraz temat przewodni - wszyscy jesteśmy piratami. Transmisja wideo w środę o godzinie 18:00, zapraszamy do udziału za pośrednictwem komunikatora Skype.

W zeszłym tygodniu komentowaliśmy premierę Apple, która przez wielu odebrana została jako niewypał. W tym tygodniu Apple chyba znów postara się nas zaskoczyć, jednak tym razem chcielibyśmy skupić się nie tylko na bieżących wydarzeniach. Premiera Yosemite to na naszych łamach również burzliwa dyskusja, która co jakiś wraca niczym bumerang. Czy dziennikarstwo (internetowe) powinno być obiektywne, pozbawione emocji i zdystansowane niczym encyklopedia, czy też jednak zaangażowane, skłaniające do refleksji, łamiące stereotypy i czasem wsadzające kij w mrowisko?

Macie dużo do powiedzenia na ten temat w komentarzach, gorąco zachęcamy więc do wzięcia udziału w programie poprzez Skype. Zwerbalizujcie swoje opinie. W trakcie transmisji czekamy na połączenia pod loginem dobreprogramypl. Prosimy każdego dzwoniącego o wypowiedź na jeden wybrany temat lub o zadanie jednego pytania w dyskusji i zmieszczenie się w ramach maksymalnie sześćdziesięciu sekund.

Trzymając się tej właśnie konwencji chcielibyśmy też podyskutować z Wami na temat piractwa. Czy uważacie, że pomiędzy opodatkowaniem każdego zakupionego urządzenia a całkowitą wolną amerykankę na torrentach jest miejsce na kompromis, który zadowoli zarówno twórców, jak i konsumentów treści chronionych prawem autorskim? Będziemy czekać na Wasze opinie.

Windows 10 Technical Preview - dobreprogramy na żywo #1

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)