Stabilna wersja Cairo Dock 2.2

Stabilna wersja Cairo Dock 2.2

21.09.2010 17:50

Ukazała się stabilna wersja programu Cairo Dock 2.2. Umożliwia on korzystanie z funkcji znanych z Docka w Mac OS X.

Cairo Dock to program stworzony na potrzeby dystrybucji Linuksa, który posiada podobne funkcje co Dock dostępny w komputerach Mac. Dzięki temu użytkownik może uzyskać szybki dostęp do programów czy funkcji systemowych. Aplikacja oprócz standardowych funkcji pozwala również na instalację dodatkowych tematów graficznych, widżetów albo automatyczną aktualizację.

Najnowsza wersja programu wprowadza szereg nowych rozwiązań. Pojawił się między innymi tryb paneli, dodano nowe możliwości automatycznego ukrywania docka, zaś ikony programów czy katalogów mogą być wyświetlane nawet kiedy dock jest ukryty. Kolejne zmiany dotyczą integracji usługi Me Menu z apletami Messaging Menu. Z kolei za pomocą Glx Dock można uruchamiać wiele instancji. Cairo Dock w wersji 2.2 wprowadza lepszą obsługę starszych kart graficznych, pojawiły się również nowe motywy dla programu. Osoby, które chciałyby zapoznać się z wyglądem narzędzia, mogą obejrzeć krótki film na YouTube prezentujący jego możliwości i wprowadzone zmiany.

Cairo Dock 2.2 można pobrać z naszego vortalu. Dostępny jest w dziale PROGRAMY ->Akcesoria -> Rozszerzenia i powłoki pulpitu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)