Stabilny Winamp for Android 1.0 z dostępem do Spinnera

Stabilny Winamp for Android 1.0 z dostępem do Spinnera

11.03.2011 15:36

Zgodnie z zapowiedziami, Nullsoft udostępnił kolejna wersję odtwarzacza Winamp dla Androida. Nie jest to jednak oczekiwana wersja 0.9.3, ale stabilna 1.0.

Najbardziej eksponowaną przez wydawcę nowością w stabilnym wydaniu programu jest możliwość pobierania i strumieniowania muzyki z należącego do AOL portalu Spinner. Nieco zmienił się również interfejs użytkownika. Większość modyfikacji interfejsu można było zobaczyć w wydanej w lutym wersji 0.9.3 beta, na przykład większe, wygodniejsze przyciski na ekranie startowym, ciemniejszą i gładszą szatę graficzną i obsługę gestów dotykowych. Widok bazy stacji radiowych SHOUTcast ma w tej wersji możliwość prezentacji polecanych stacji. Ponadto dopracowana została synchronizacja biblioteki muzycznej z komputerem za pośrednictwem Wi-Fi. Więcej o nowej wersji Winampa można przeczytać na blogu związanym z projektem, gdzie znajdują się również zrzuty ekranu prezentujące program.

Najnowszą wersję Winampa dla systemu Google Android można pobrać ze strony domowej projektu. Ponadto użytkownicy systemu Windows mogą pobrać wersję Winampa dla swojego sytemu w dziale Programy -> Multimedia -> Odtwarzacze plików audio i wideo.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (34)