Starsza wersja Gmaila tylko do września

Starsza wersja Gmaila tylko do września

12.08.2010 16:52

Starsza wersja poczty Gmail będzie dostępna tylko do września tego roku. Zamiast niej Google promuje nowy wygląd usługi.

Wczoraj informowaliśmy o wprowadzeniu przez firmę Google zmian w poczcie Gmail. Zmianie uległ interfejs serwisu pocztowego, a także kontakty. Głównym celem aktualizacji była lepsza integracja kontaktów z Gmailem. Wprowadzono w nich kilka istotnych zmian, Google odświeżył też wygląd interfejsu. Starsza wersja serwisu pocztowego jest nadal dostępna. Wystarczy wybrać spośród opcji Widok programu Gmail u dołu strony link do poprzedniej wersji. Funkcja ta dostępna będzie jeszcze tylko przez miesiąc. Później wygląd Gmaila z 2007 r. zostanie na stałe usunięty.

Informuje o tym Google. Po wybraniu z zakładki starszej wersji, zostaniemy poinformowani, że korzystasz ze starej wersji usługi Gmail, która we wrześniu zostanie wycofana. Nastąpi wtedy przekierowanie do podstawowego widoku HTML. Google mógłby usunąć starszą wersję Gmaila, ale wciąż wielu użytkowników korzysta z przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest dostosowana do nowego wyglądu. Od września osoby logujące się do serwisu pocztowego za jej pomocą będą przekierowywani do widoku w podstawowym HTML. Rozwiązaniem może być instalacja łatki udostępnionej na stronach Microsoftu.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)