SteelSeries Arctis 1 Wireless – nowe słuchawki stworzone z myślą o Xboksie

SteelSeries Arctis 1 Wireless – nowe słuchawki stworzone z myślą o Xboksie

SteelSeries Arctis 1 Wireless, fot. materiały prasowe.
SteelSeries Arctis 1 Wireless, fot. materiały prasowe.
Redakcja
19.05.2020 16:44

SteelSeries wprowadza na rynek Arctis 1 Wireless – nowe bezprzewodowe słuchawki, które powstały z myślą o konsoli Xbox. Są multiplatformowe i wyposażone w innowacyjny nadajnik USB-C. Model Arctis 1 Wireless dla Xbox będzie w pełni kompatybilny z Xbox Series X.

Arctis 1 Wireless dla Xbox to bezprzewodowe słuchawki 4-w-1, oferujące taką samą łączność USB-C, jak w standardowym modelu Arctis 1 Wireless, ale z nowym nadajnikiem. Pozwoli on użytkownikom przełączać między Xbox One i innymi kompatybilnymi platformami USB. Nowy model wykorzystuje bezstratną łączność 2.4GHz dla ultraniskich opóźnień na Xbox, PS4, PC, Switch i Android. Słuchawki wyposażono również w takie same, wysokiej jakości przetworniki dźwięku, jak w Arctis 9X.

SteelSeries Arctis 1 Wireless, fot. materiały prasowe.
SteelSeries Arctis 1 Wireless, fot. materiały prasowe.

Arctis 1 Wireless dla Xbox sprawdzą się również jako słuchawki mobilne, do korzystania poza domem. Dzięki odpinanemu mikrofonowi ClearCast, wąskiej, niskoprofilowej konstrukcji, gracze mogą cieszyć się z funkcji Arctis bez względu na to, gdzie się znajdują. Komfort zapewniają poduszki słuchawek z materiału Airweave zaś wzmocniony, stalowy pałąk oferuje dodatkową wytrzymałość. W zestawie znajdzie się także przewód 3.5mm, aby w łatwy sposób połączyć słuchawki z innymi urządzeniami.

Arctis 1 Wireless dla Xbox jest już dostępny na steelseries.com w cenie 520 PLN. Więcej informacji o nowym modelu słuchawek można znaleźć na stronie producenta.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)