Zapomnijcie o czekaniu na kelnerkę, wybieraniu pizzy z karty, długim i nudnym czekaniu oraz męczącym systemie płacenia. Pizza Hut wraz z Chaotic Moons Studio z Austin, opracowało stół z ekranem dotykowym, dzięki któremu klient będzie mógł dowolnie skomponować swoją pizzę, wybierając ilość sosu, sera, dodatków oraz ich rozmieszczenie. Przedsmak działania urządzenia daje aplikacja mobilna.
Personalizacja pizzy to nie jedyna zaleta pomysłu. Dzięki rozmaitym grom, głodni klienci nie będą się nudzi w trakcie oczekiwania na swoje zamówienie. Po zjedzeniu zaś, będą mieli możliwość zapłacenia rachunku za pomocą smartfonu, co na pewno uprości i usprawni cały proces.
Można mieć tylko wątpliwości co do wyglądu stołu po jednym dniu użytkowania go. Ekran dotykowy i połączenie go z brudnymi od sosu i tłustymi palcami raczej nie brzmi dobrze. Nie wiadomo też, kiedy możemy spodziewać się wprowadzenia takich stołów do naszego kraju. Na pewno jednak taka nowinka zostałaby, przynajmniej na początku, przyjęta z entuzjazmem.