StoneHeart na weekend – platformy i labirynty zamiast piłki

Strona głównaStoneHeart na weekend – platformy i labirynty zamiast piłki
11.06.2016 10:30
StoneHeart na weekend – platformy i labirynty zamiast piłki

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy StoneHeart – wciągającą platformówkę 2D o podłożu logicznym oraz zręcznościowym. Pokierujemy tu działaniami futurystycznej postaci, której głównym zadaniem jest szczęśliwe odnalezienie wyjścia z każdego, nawet najbardziej zagmatwanego układu.

bEKfXMlh

Podstawą rozgrywki jest przemierzanie podziemnych labiryntów oraz skakanie po przeróżnych platformach pokonując przy tym wszelkiego rodzaju przeszkody, blokady i zasadzki. Niezwykle pomocny w tych wszystkich czynnościach okazuje się specjalny łuk, który otrzymujemy zaraz na początku pierwszego układu.

StoneHeart | DigiPen Institute of Technology Europe • Bilbao

Nie byłby on jednak tak ważny, gdyby nie opcja doboru odpowiednich grotów. Wraz z postępem w grze odblokowujemy także kolejne ich rodzaje i poznajemy właściwe zastosowanie. Ostatecznie przyjdzie korzystać ze wszystkich rodzajów strzał na zmianę zmyślnie nimi manipulując, a także celnie je wystrzeliwując.

bEKfXMlj

W miarę upływu czasu gry kolejne wyzwania stają się coraz bardziej skomplikowane, a z układu na układ przed naszym bohaterem stawiane są coraz bardziej karkołomne zadania. Częstymi będą sytuacje, gdy przedostanie się na drugi koniec lokacji będzie wymagało sporego zaangażowania i zastanowienia.

Projekt cechuje się oszczędną, ale zarazem robiącą dobre wrażenie oprawą graficzną. Spora liczba układów, zagadek oraz innych urozmaiceń potrafi zapewnić rozrywkę na kilka dłuższych chwil.

Grę StoneHeart można pobrać w dziale:

Gry -> Platformowe.

bEKfXMlp

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEKfXMmf