Strefa niezależnych twórców gier, Klabater z dwoma tytułami [Konkurs]

Strefa niezależnych twórców gier, Klabater z dwoma tytułami [Konkurs]
Krzysztof Fiedor

08.10.2017 15:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Strefa twórców gier niezależnych wpisała się już na stałe w program targów Poznań Game Arena. W tym roku nastąpił wręcz najazd twórców produkcji niekoniecznie o dużych budżetach. Do dyspozycji jest cała hal numer 5, w której znajdziecie aż 120 wystawców. Jeden z nich, Klabater, podzielił się z nami informacjami nad czym teraz pracuje. Zapraszamy!

Obraz

Pierwsza produkcja to We. The Revolution. Przepiękna, ręcznie rysowana przygodówka osadzona w ponurych czasach rewolucji francuskiej. Dbałość o najdrobniejsze szczegóły i oddanie realiów tamtej epoki to znak rozpoznawczy tytułu. Równie charakterystyczny jest styl graficzny. Choć gra nie jest jeszcze ukończona, to na stoisku Klabatera zobaczyć możecie pierwsze chwile w grze.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Drugi tytuł to Heliborne, w którym zasiądziemy za sterami śmigłowca bojowego. Jednego z pięćdziesięciu wiernie odwzorowanych najbardziej znanych w historii helikopterów. To taktyczna strzelanka wieloosobowa, która czerpie z popularności World of Tanks. Czy powtórzy sukces produkcji Wargaming.net przekonamy się już 12 października, kiedy gra trafi do sprzedaży. Pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne i mamy nadzieję, że tak samo odbiorą to gracze, którzy kupią premierowy tytuł.

Konkurs z Klabater!

Dzięki uprzejmości wydawcy mamy dla naszych czytelników kod do pełnej wersji gry Heliborne. Oto jakie macie tym razem zadanie. W Heliborne przyjdzie Wam sterować całą masą różnych helikopterów - jakie inne gry znacie, które pozwalają graczowi wznieść się w przestworza na pokładzie helikoptera? Im lepiej opiszecie to doświadczenie tym większa szansa na wygraną, bo wybierzemy (jak zwykle) najbardziej kreatywną odpowiedź.

Obraz

Na Wasze odpowiedzi czekamy do wtorku 10 października do północy. Wyniki konkursu opublikujemy w czwartek 12 października. Pod uwagę brane będą głosy zarejestrowanych czytelników naszego portalu i komentarze pod filmami na Youtubie.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (34)