Studio Neversoft odpowiedzialne za serię Tony Hawk zostało zamknięte

Studio Neversoft odpowiedzialne za serię Tony Hawk zostało zamknięte

Źrodło: polygon.com
Źrodło: polygon.com
Karolina Kowasz
12.07.2014 13:00

Zaledwie w maju informowaliśmy o planowanym wchłonięciu studia Neversoft (znanego z takich produkcji jak seria Tony Hawk czy Guitar Hero) przez Infinity Ward. Doniesienia w końcu jednak stały się faktem. Dopiero co odbyła się impreza pożegnalna na której ceremonialnie spalone zostało logo Neversoftu.

Źrodło: polygon.com
Źrodło: polygon.com

Dla społeczności graczy oznacza to mniej więcej tyle, iż nie ma co liczyć na kolejną część kultowej gry z Tony Hawkiem w wykonaniu Neversoftu. Studio od dawna borykało się z rozmaitymi problemami, ostatecznie jednak zadecydowano, że ze względu na zmianę oczekiwań graczy w stosunku do nowych tytułów, lepiej będzie połączyć zespół z Infinity Ward by razem tworzyć lepsze produkcje.

Oba zespoły już wcześniej miały okazję współpracować razem nad Call of Duty: Ghosts. Według Erica Hirshberga, CEO Activision, w trakcie tego współdziałania okazało się, że pracownicy z Neversoftu doskonale uzupełniają się umiejętnościami z ludźmi z Infinity Ward. Podjęto więc działania mające na celu stworzenie jednego super studia.

Byłym pracownikom studia pozostaje zaś życzyć powodzenia w nowej pracy. Na zakończenie współpracy każdy z nich otrzymał od szefa, Joela Jewetta, elegancki nóż z logiem nieistniejącego już studia.

Na obecną chwilę oficjalna strona Neversoftu nadal działa.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)