Stwórz pięć aplikacji dla Windows Phone 7 i zgarnij telefony

Wojciech Kowasz

15.11.2011 11:30, aktual.: 15.11.2011 13:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Trwa akcja Microsoftu organizowana za pośrednictwem portalu CodeGuru.pl, w ramach której wygrać można telefony z systemem Windows Phone 7.

Akcja skierowana jest do wszystkich programistów tworzących aplikacje mobilne oraz tych, którzy czują się na siłach by w tym zakresie poszerzyć swoje umiejętności. Aby otrzymać telefon z systemem Windows Phone 7, należy stworzyć i opublikować w sklepie Windows Phone Marketplace pięć aplikacji — płatnych lub bezpłatnych, spełniających określone kryteria. Kryteria te zostały precyzyjnie określone na stronie akcji. Po publikacji aplikacji w sklepie Microsoftu pozostaje tylko zgłosić ją organizatorowi konkursu. Aplikacje można tworzyć za pośrednictwem bezpłatnych narzędzi takich jak Visual Studio 2010 Express for Windows Phone lub przy pomocy pełnej wersji Visual Studio 2010, po instalacji dodatku Windows Phone SDK.

Akcja trwa do 31 stycznia 2012 roku — do tego czasu wszystkie pięć aplikacji musi zostać opublikowanych i zgłoszonych. Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia akcji w przypadku wyczerpania zapasów telefonów. Ewentualne czerpanie zysków z płatnych aplikacji opublikowanych w ramach konkursu nie koliduje z możliwością otrzymania telefonu-nagrody.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)