Sumatra PDF 1.7 teraz także z zakładkami

Sumatra PDF 1.7 teraz także z zakładkami

18.07.2011 17:11

Dzisiaj ukazała się najnowsza odsłona przeglądarki Sumatra PDF 1.7. W tym wydaniu polskiej aplikacji dodano między innymi możliwość korzystania z zakładek.

Jeszcze jedna przeglądarka PDF? W dodatku z niewielką liczbą funkcji? Sumatra PDF to nie tylko narzędzie do wyświetlania popularnego formatu dokumentów, to również program do obsługi XPS, DjVu CBZ, a także CBR. Aplikacja przeznaczona jest przede wszystkim dla osób, które cenią sobie szybkość i niezawodność programu. Na aplikację warto zwrócić uwagę, zwłaszcza w kontekście ostatnich wiadomości na temat problemów z Acrobat Readerem - najpopularniejszym narzędziem do przeglądania plików PDF.

Jak informuje Krzysztof Kowalczyk, twórca Sumatry PDF, w najnowszej wersji programu pojawiły się zakładki. Dzięki nim użytkownik może w prosty sposób uzyskiwać dostęp do ważnych bądź ulubionych dokumentów zapisanych w pamięci komputera. Wprowadzono też obsługę alternatywnej numeracji stron. Kolejne zmiany w programie to możliwość ograniczenia dostępnych w ramach programu funkcji przez użytkownika. Poprawiono również obsługę orientalnych krojów pisma (np. arabski).

Sumatrę PDF 1.7 można pobrać z działu PROGRAMY -> Akcesoria -> Przeglądarki dokumentów.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)