Super Blue Boy Planet na weekend – piksele też mają prawo do uczuć

Strona głównaSuper Blue Boy Planet na weekend – piksele też mają prawo do uczuć
28.01.2017 08:52
Super Blue Boy Planet na weekend – piksele też mają prawo do uczuć
bEgOjwti

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Super Blue Boy Planet – niewielką, bardzo sympatyczną i łatwą w opanowaniu platformówkę 2D utrzymaną w klimacie gier sprzed około trzech dekad ;-).

bEgOjwsB

Kwadratowe postaci w rozpikselowanej, pozbawionej dużej ilości barw grafice i prosta fabuła od razu przywracają wspomnienia z dawnych lat. Tytuł stawia też bardziej na zręczność aniżeli myślenie, co pozwala całkowicie skupić się na łamaniu palców na kursorach. I tylko kursorach.

350194323775842241

Głównym zadaniem gracza jest uratowanie ukochanej z rąk kosmitów. W związku z tym sporo tu skakania po platformach, unikania groźnych pocisków, kolców i innych zasadzek. Nie zabraknie także walki z różnokształtnymi przeciwnikami plus naturalnie starć z bossami.

bEgOjwsD

Kluczem do sukcesu jest właściwe wykorzystanie umiejętności przelatywania nad niebezpiecznymi terytoriami i przedmiotami. W tym celu należy odbić się na prawidłową wysokość i przez odpowiednio długi czas przytrzymać klawisz. Nie bez znaczenia pozostaje także wyczucie czasu i optymalnego momentu na przebiegnięcie pomiędzy opadającymi wrogimi ufokami.

W Super Blue Boy Planet gra się sympatycznie, to gra przy której miło mija czas. Będzie ona jednak wymagała dużej zręczności oraz cierpliwości do wielokrotnych powtórek niektórych fragmentów gry.

Grę Super Blue Boy Planet można pobrać w dziale:

Gry -> Platformowe.

bEgOjwsJ

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEgOjwtz