Popularny menadżer roota na Androida – SuperSU – został zaktualizowany do wersji 2.13. Nowa odsłona aplikacji przynosi dziesiątki zmian, które dotyczą głównie nadchodzącego wielkimi krokami Androida L. Z aktualizacji ucieszyć powinni się również użytkownicy tabletów Kindle Fire, gdyż SuperSU zadebiutowało w sklepie Amazona.Kupując urządzenie z Androidem, można zdecydować się na przyjęcie pakietu zaoferowanych przez producenta aplikacji oraz funkcji. Można również zmienić właściwości systemu operacyjnego, dodając jedną z setek dostępnych w internecie modyfikacji. Aby tego dokonać, wymagany jest menadżer roota, którym jest aplikacja holenderskiego dewelopera Chainfire. W sklepie Google Play odnaleźć można wiele menadżerów, jednak to produkt Holendra jest najpopularniejszy i najaktywniej rozwijany wśród wszystkich dostępnych aplikacji.[img=Screenshot_2014-10-14-12-30-13]Wersja 2.13 przynosi szereg poprawek stabilności oraz kompatybilności. Jedną z nowości jest wsparcie dla architektur armeabi-v7a, arm64-v8a, x86-64, mips oraz mips64. Testy sprzętowe dla architektur 64-bitowych nie były możliwe z racji braku odpowiedniego sprzętu na rynku, jednak SuperSU po raz kolejny wyprzedziło czas. Autor aplikacji analizuje kod AOSP, aby jak najlepiej przygotować swoją aplikację do nowinek serwowanych przez Google.

bETZXZhN

Nowe SuperSU radzi sobie również z Android TV. O ile widok telefonów czy tabletów z dostępem do roota nie dziwi, o tyle telewizory pozwalające na modyfikację partycji systemowej mogą wprawić w nie lada konsternację.

Dokładną dokumentację zmian można odnaleźć w poście na portalu Google+. Aby pobrać aplikację wraz z plikami binarnymi, należy odwiedzić tę stronę. Aplikacja powinna również zostać zaktualizowana poprzez sklep Google Play oraz Amazon Appstore w ciągu kilku najbliższych dni. SuperSU można pobrać odwiedzając naszą bazę programów.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Komentarze (20)
bETZXZiL