Surface Phone żyje, a C-Shell jest „ekstremalnie zbugowany”

Surface Phone żyje, a C‑Shell jest „ekstremalnie zbugowany”

Surface Phone żyje, a C-Shell jest „ekstremalnie zbugowany”
07.07.2017 18:29, aktualizacja: 08.07.2017 10:43

Wielu zapewne straciło już nadzieję, że Surface Phone, smartfon z Windowsem 10 zaprojektowany przez Microsoft, w ogóle ujrzy światło dziennie. Innego zdania jest jednak Brad Sams, od którego pochodziło wiele przecieków pozytywnie zweryfikowanych przez upływ czasu.

Najnowszymi informacjami o Surface Phonie i przyszłości mobilnego Windowsa Brad Sams w podzielił się na swoim vlogu. Według niego w kampusie Microsoftu Redmond można natrafić na niewielkie urządzenie z Windowsem 10 i procesorem ARM. Wbrew wcześniejszym obietnicom Satyi Nadelli, nie jest to żadna rewolucyjna konstrukcja z pogranicza wirtualnej rzeczywistości, a właśnie urządzenie mobilne.

The Sams Report EP 96: Broken Dreams and Prototype Devices - Live Show

Przy tej okazji Sams podzielił się także spostrzeżeniami zasłyszanymi na temat C-Shell, nowej skalowanej powłoki Windowsa, która miałaby zapewnić konwersję UI desktopowego Windowsa 10 do formy, z której wygodnie będzie można korzystać na niewielkich tabletach czy w końcu smartfonach. Niestety, według Samsa w tej chwili C-Shell jest ekstremalnie zabugowany.

Pierwsze urządzenia z Windowsem 10 i procesorami ARM mają trafić na rynek jeszcze w tym roku, w jego czwartym kwartale. Czy wśród nich pojawi się Surface Phone? Rzekome niedopracowanie C–Shell nie daje podstaw, by z przekonaniem twierdząco odpowiedzieć.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (36)