Szansa na iOS 5.0 i nowego iPhone'a jeszcze w te wakacje

Szansa na iOS 5.0 i nowego iPhone'a jeszcze w te wakacje

09.03.2011 15:27

Ledwie świat zdążył ochłonąć po premierze iPada 2 i systemu iOS 4.3, a już w Internecie pojawiają się plotki o konferencji prezentującej kolejną odsłonę systemu mobilnego firmy Apple.

Na niemieckiej stronie Macerkopf.de pojawiły się informacje rzekomo pochodzące od wewnętrznego źródła w firmie Apple, dotyczące nadchodzącej premiery wersji 5.0 systemu iOS. Apple ma ponoć zorganizować konferencje dla mediów, na której zaprezentowany zostanie system oraz nowa odsłona usług MobileMe, o których mówi się od kilku miesięcy. Konferencja miała by odbyć się na początku kwietnia, co w pewnym stopniu pozostaje w zgodzie z kalendarzem wydarzeń Apple (prezentacja iOS 4.0 miała miejsce 8 kwietnia 2010). Jeśli plotka niesie ziarno prawdy, a firma Apple nie przerwie rutyny, nowy iOS trafi do rąk użytkowników w czerwcu lub lipcu, razem z kolejną generacją iPhone'a.

Oliwy do ognia dolała publikacja przecieku z fabryk firmy Foxconn w Shenzhen. Wewnętrzne źródło podało informacje o prototypie modelu iPhone'a wyposażonym w 64GB pamięci. Możliwe, że jest to prototyp czwartej generacji telefonu, która prawdopodobnie latem trafi na rynek.

Prezentacja kolejnej wersji iOS w kwietniu jest prawdopodobna, a premiera kolejnej generacji iPhone'a tego lata prawie pewna. Jednak rewolucyjne zmiany w usługach MobileMe i supernowoczesną platformę społecznościową dla użytkowników urządzeń mobilnych firmy Apple mieliśmy zobaczyć już 3 marca (przy okazji premiery iPada 2). I nic nie wskazuje na to, że Apple zaprezentuje te cuda w kwietniu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)