Szef Xiaomi przyłapany z iPhone'em. Szybko usunął wpis i próbował zataić sprawę

Szef Xiaomi przyłapany z iPhone'em. Szybko usunął wpis i próbował zataić sprawę

CEO Xiaomi Lei Jun korzysta z iPhone na co dzień? Możliwe /Fot. GettyImages
CEO Xiaomi Lei Jun korzysta z iPhone na co dzień? Możliwe /Fot. GettyImages
Arkadiusz Stando
15.05.2020 11:47

Szefowie wielkich korporacji produkujących smartfony często wychwalają konkurencję, lub korzystają z jej sprzętu na co dzień. Tym razem na używaniu iPhone'a przyłapano Lei Juna, CEO Xiaomi. Wydawałoby się, że to nic złego, gdyby nie fakt, że próbował wszystko zataić.

Tego typu obrazki widujemy od lat. Nikogo już nie powinno dziwić, że szef dużej marki korzysta ze sprzętu konkurencji. Zawsze można znaleźć w nim inspirację dla nowych funkcji swoich smartfonów. Niektórzy, jak założyciel Huawei Ren Zhengfei, otwarcie mówią, że kupują iPhone'y swojej rodzinie. I nie ma w tym nic złego.

Tymczasem szef Xiaomi opublikował w chińskich mediach społecznościowych wpis za pomocą iPhone'a. Niestety (dla niego) Lei Jun zareagował w najgorszy możliwy sposób. Wpis usunął, a następnie opublikował go jeszcze raz za pomocą urządzenia marki Xiaomi. W internecie nic nie ginie, więc zrzuty ekranu szybko znalazły się w sieci.

Obraz

Zachowanie szefa Xiaomi może delikatnie dziwić. iPhone 11 trafił na rynek we wrześniu ubiegłego roku. Oczywistym jest, że szefowie konkurencji zawsze sprawdzają tak duże premiery i korzystają z nowego smartfona przez tydzień, może kilka tygodni. Tymczasem CEO Xiaomi wygląda na zadowolonego z usług Apple, skoro po 8 miesiącach nadal korzysta z iPhone'a.

A dziwi, bo skoro korzysta z iPhone'a na co dzień, to nie powinien tego ukrywać. Ren Zhengfei mówiąc otwarcie o korzystaniu ze sprzętu Apple wyrobił sobie dobrą opinię. Niejednokrotnie publicznie chwalił też amerykańskich producentów za jakość oferowanych usług.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (89)