Szukasz prezentu? Xiaomi Mi Drone Mini – świetny dron w niskiej cenie

Szukasz prezentu? Xiaomi Mi Drone Mini – świetny dron w niskiej cenie

fot. mi-home.pl
fot. mi-home.pl
19.12.2018 11:27

Jeszcze nie kupiłeś prezentu pod choinkę? Xiaomi właśnie przygotował niespodziankę dla swoich klientów. Dziś do sprzedaży został wprowadzony Mi Drone Mini. Trzeba przyznać, że dron zapewnia dobrą specyfikację i możliwości w atrakcyjnej cenie. Nie powinno to być zaskoczeniem, bowiem właśnie do takich produktów zdążył już nas przyzwyczaić chiński producent.

Xiaomi Mi Drone Mini oferuje nagrywanie w rozdzielczości HD. Zarejestrowane materiały będą przechowywane na 4 GB pamięci. Obraz przedstawiany jest z perspektywy First Person View (FPV). Maksymalna wysokość na jaką dron może się wznieść to 25 m. Natomiast maksymalny zasięg, od punktu startowego, to 50 m. Dron został wyposażony w akumulator o pojemności 920 mAh, który zapewnia 10 minut pracy.

Obraz

Urządzenie ma wymiary 91×91×38 mm i waży 88 g. Mi Drone Mini korzysta z 4-rdzeniowego procesora o taktowaniu 1.2 GHz, który – jak podaje producent – pozwala na sprawnie przetwarzanie zebranych informacji przez 5 sensorów, m.in. czujnik ultradźwiękowy, ciśnienia czy optyczny czujnik przepływu.

Obraz

Warto jeszcze wspomnieć o interesującym trybie Battle Gaming, który pozwala na rozgrywanie pojedynków pomiędzy użytkownikami. Posiadając dwa drony, można już organizować wirtualne bitwy powietrzne za pomocą aplikacji na smartfonie. Za każdym razem kiedy dron otrzyma strzał wiązką podczerwieni, kontroler zawibruje, wyśle sygnał dźwiękowy oraz obniży wartość wirtualnej energii życiowej.

Obraz

Dronem można sterować za pomocą aplikacji przez połączenie Bluetooth lub Wi-Fi. Działa ona zarówno na smartfonach z systemem iOS, jak i Android. Możliwe jest również sparowanie z kontrolerem.

Xiaomi Mi Drone Mini dostępny jest w cenie 259 zł w autoryzowanych salonach Mi Store oraz na stronie mi-home.pl.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (36)