Szybszy dostęp do Internetu w Netii na łączach TP

11.10.2010 15:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Netia obniżyła dzisiaj ceny za połączenia internetowe na łączach TP. Związane jest to z niedawnym wprowadzeniem nowego modelu ustalania cen dla operatorów.

Zmiany w cenniku dotyczą promocyjnej oferty Netii (Hipnotyzująca Promocja II) dla użytkowników korzystających z łącz Telekomunikacji Polskiej. Polegają na podwyższeniu prędkości Internetu przy zachowaniu wcześniejszych opłat. Dlatego też na przykład za połączenia do 2 Mb/s zapłacimy tyle, co dotychczas za 1 Mb/s (49,90 zł miesięcznie). Zmianie ulegną również opłaty za 6 Mb/s (59,90 zł) oraz 20 Mb/s (69,90 zł). Jeśli możliwości techniczne nie pozwalają na wprowadzenie połączeń do 20 Mb/s, w tej samej cenie udostępniona jest opcja do 10 Mb/s. Warto też zaznaczyć, że za pierwsze miesiące abonamentu użytkownik płaci 1 zł miesięcznie. Z pełną listą zmian w cenniku można zapoznać się na stronach Netii.

Obniżki cen wprowadziła już wcześniej Telekomunikacja Polska. Stało się to na początku tego miesiąca. Cennik uległ obniżeniu dzięki niedawnym zmianom wprowadzonym przez Urząd Komunikacji Elektronicznej (UKE). Dotyczą one nowego modelu ustalania cen dla operatorów, a konkretnie hurtowego dostępu do Sieci TP. Netia korzysta z łącz Telekomunikacji, stąd też połączenia oferowane przez nią uzależnione są częściowo od dominującego w Polsce operatora. Opłaty za Internet na bazie własnej sieci Netii nie uległy zmianom.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (85)