T‑Mobile uruchamia Internet LTE oraz nowe taryfy Jump

03.06.2014 13:04, aktual.: 05.06.2014 15:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

T-Mobile Polska w końcu wprowadza do swoje oferty Internet LTE. Początkowo w zasięgu ma być do 45% mieszkańców Polski, a do końca czerwca z tej usługi będzie mogła skorzystać połowa populacji kraju. Wraz z dostępem do szybkiego bezprzewodowego Internetu pojawi się taryfa Jump, oferująca nielimitowane połączenia oraz wiadomości tekstowe.

Kilka dni temu informowaliśmy, że T-Mobile Polska w tym tygodniu przedstawi własne plany dotyczące oferty Internetu LTE. Abonenci różowego operatora musieli czekać na szybki bezprzewodowy Internet najdłużej. Według Grzegorza Borsa, członka zarządu T-Mobile Polska, wprowadzenie LTE ma sens tylko wtedy, jeśli usługa dociera do odpowiedniej liczby osób. Dodatkowo operator twierdzi, że warto było zaczekać, aż ta technologia stanie się bardziej popularna, ponieważ wczesny start nie musi oznaczać sukcesu. Jednak teraz oferta T-Mobile musi być równie atrakcyjna, co ta wprowadzona przez Plusa i Cyfrowy Polsat, która znosi drastycznie ograniczenia prędkości przesyłania danych po wykorzystaniu pakietu.

Nadchodzi prawdziwy JUMP!

Z oferty LTE tego operatora będziemy mogli skorzystać od 5 czerwca bieżącego roku, wtedy też ruszy kampania w mediach, która ma zachęcić potencjalnych klientów do skorzystania z tej usługi. Wraz z wprowadzeniem szybkiego Internetu T-Mobile zaproponuje nowe oferty Jump skierowanie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Taryfa zapewni nielimitowane, krajowe połączenia, nielimitowane wiadomości SMS i MMS oraz pakiety roamingowe. Dodatkowo we współpracy z serwisem WiMP abonenci dostaną dostęp do biblioteki muzyki (19,99 zł miesięcznie, niezależnie od abonamentu), natomiast w przypadku wideo współpracownikiem będzie między innymi TVP. Korzystanie z tych opcji nie wpłynie na zmniejszenie pakietu transferu danych, dodatkowo przez 1-3 miesiące dostęp będzie darmowy.

Mimo iż ja nie jestem zachwycony współpracą z TVP. to ciekawie zapowiada się streaming spotkań piłkarskich z mundialu w Brazylii. T-Mobile Polska uzyskał od Telewizji Polskiej wyłączone prawo do transmisji ich programów na urządzeniach mobilnych. Możliwe, że jest to dopiero początek szerszej współpracy tych firm.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (33)