T-Mobile WGW Lenovo Legion: pokaz sprzętu [Konkurs]

T-Mobile WGW Lenovo Legion: pokaz sprzętu [Konkurs]

T-Mobile WGW Lenovo Legion: pokaz sprzętu [Konkurs]
Jan Mentel
13.10.2017 20:10

Lenovo Legion w warszawskim EXPO XXI zaprezentowało swoje gamingowe portfolio. Na stoisku wystawiono całą gamę sprzętu z rodziny Legion, w skład której wchodzą laptopy, pecety, urządzenia peryferyjne oraz inne akcesoria. Dla fanów VR przygotowano zestaw Lenovo Mirage AR Star Wars: Jedi Challenges Na stoisku obecna jest również drużyna e-sportowa Legion oraz liczni youtuberzy.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Stoisko Lenovo Legion to przede wszystkim pokaz możliwości sprzętowych nowej rodziny w ofercie chińskiego potentata. Sporo uwagi poświęcono także AR i VR. Wszyscy odwiedzający mogą sprawdzić, czym jest Lenovo Explorer oraz Lenovo Mirage AR Star Wars Jedi Challenges. Dzięki tej ostatniej możemy powalczyć mieczem świetlnym.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Stoisko Lenovo to także mnóstwo atrakcji, konkursów i gości. M.in. można rozbroić skrzynię, zagrać w gamingowego wisielca, spotkać się z youtuberami oraz zmierzyć się w grze z oficjalną drużyną marki – The Legion, w skład której wchodzą: Rafał „creativ” Krupka, Kamil „Shaibuz” Kuryś, Adrian „Henry” Ryba, Damian „XO” Gołembiewski, Jakub „JacKobi” Dymowicz.

Konkurs

Wraz z Lenovo przygotowaliśmy dla Was konkurs. Do wygrania są trzy rewelacyjne plecaki dla graczy ze skarbami w środku. Aby stać się właścicielem jednego z nich, wystarczy napisać co kryje się w ich wnętrzu. Swoje propozycje co znajduje się w plecaku wpiszcie w komentarzu z hasztagiem #LegionWGW. Najbardziej kreatywnych nagrodzimy 3 profesjonalnymi plecakami gamingowymi pełnymi Legionowych niespodzianek.

350205548991899585

Na Wasze odpowiedzi czekamy do wtorku 17 października do północy. Wyniki konkursu opublikujemy w czwartek 19 października. Pod uwagę brane będą głosy zarejestrowanych czytelników naszego portalu i komentarze pod filmami na YouTubie

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (100)