Tablica.pl już działa pod nazwą OLX, ma nową aplikację na Androida

Tablica.pl już działa pod nazwą OLX, ma nową aplikację na Androida15.04.2014 09:05
Tablica.pl już działa pod nazwą OLX, ma nową aplikację na Androida

O zmianie marki z Tablica.pl na OLX przez grupę Allegro informowaliśmy prawie dwa miesiące temu. Wczoraj jednak wiadomość stała się faktem i zamiast Tablica.pl, popularna strona z ogłoszeniami nazywa się OLX.

350049108180035521

Obecnie użytkownicy portalu są witani grafiką z propozycją dowiedzenia się szczegółów o zmianach. Z kolejnej podstrony możemy się dowiedzieć, że na zmianę zdecydowano się, ponieważ OLX jest globalnym liderem wśród serwisów z ogłoszeniami lokalnymi. Możemy go znaleźć w ponad stu krajach na całym świecie. Pozostałe elementy nie uległy jednak zmianie. Nadal możemy ogłaszać się za darmo, wszystkie dotychczasowe ogłoszenia są aktywne, użytkownicy zaś nie muszą dokonywać ponownej rejestracji — ich konta są aktywne.

Serwis Tablica.pl został wypromowany przez Tomasza Drożdżyńskiego. Na początku znany był on jako Szerlok. Promotor zaś kilka tygodni temu odszedł z grupy Allegro. Na efekty ponownego rebrandingu strony będziemy musieli poczekać jakiś czas, widać jednak, że obecny OLX już bardzo stara się rozreklamować nową markę w sieci.

Posiadaczy starej aplikacji na Androida zachęca się do zamiany jej na nową, którą można znaleźć w naszej bazie. Osoby z urządzeniami Apple'a będą musiały jeszcze zaczekać na kolejną wersję oprogramowania.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (52)