Tania paczka gier dla wielbicieli Residenta, Street Fightera czy DmC

Tania paczka gier dla wielbicieli Residenta, Street Fightera czy DmC

14.10.2015 09:12

Jeżeli dawno nie wydawaliście drobnych na gry to Humble Bundle ma kolejną ofertę, obok której trudno przejść obojętnie. Inicjatywa połączyła siły ze znaną firmą Capcom, czego rezultatem jest paczka gier ze starszymi propozycjami. Znajdziecie tu kilka przeciętnych tytułów, ale w większości jednak proponowane dzieła są warte zachodu. Jest coś dla fanów horrorów, bijatyk, jak również nowoczesnych platformówek.

Obraz

To niewątpliwie jeden z ciekawszych zestawów w ostatnim czasie. Za dolara można mieć współczesną wersję znanej z automatów marki Strider, także odrestaurowane Bionic Commando: Rearmed, mroźną strzelankę Lost Planet 3 plus pierwszy odcinek wcale nie tak starego Resident Evil Revelations 2. Można spodziewać się, że do pakietu zostaną dodane kolejne dwa epizody, bo w końcu Humble Bundle zawsze pozostawia coś w tajemnicy, tak na zachętę. Potwierdzi się to w przeciągu przeciągu kilku dni.

Wpłacając kwotę ponad średnią (w tej chwili niecałe 9 dolarów) gwarantujemy sobie nie tylko na razie nieujawnione produkty właśnie, ale przede wszystkim pierwsze Resident Evil Revelations, DmC, czyli zrestartowane Devil May Cry i wciąż nieźle prezentujące się graficznie Resident Evil 5. Za 15 dolarów dochodzi do tego DLC dla tej ostatniej gry oraz Ultra Street Fighter IV, a więc najbardziej rozbudowana wersja uznanej bijatyki 3D.

Standardowo swoje pieniądze możecie podzielić dowolnie między samo Humble Bundle, Capcom plus akcje charytatywne, w tym przypadku Direct Relief i Games Aid. O czym warto wiedzieć, od jakiegoś czasu serwis pozwala dokładać do tego samodzielnie wskazany cel z listy. Do wyboru są setki instytucji z USA oraz Wielkiej Brytanii. Gdyby komuś nie chciało się specjalnie szukać, system podpowiada często wybierane opcje.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)