Targi sprzętu filmowego w Łodzi z Sony Creative Software

Targi sprzętu filmowego w Łodzi z Sony Creative Software

Wojciech Kowasz
05.03.2010 14:24, aktualizacja: 05.03.2010 14:59

W dniach 25-27 marca w Łodzi odbędą się XIII Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video 2010. Będzie to świetna okazja do poznania nie tylko sprzętu, ale także oprogramowania tworzonego przez Sony Creative Software.

KSK Dystrybucja, polski dystrybutor produktów Sony Creative Software zaprasza na swoje stoisko nr 21 w hali nr 1. Jak co roku, przedstawionych zostanie wiele rozwiązań technologicznych. Każdy będzie miał możliwość zapoznania się i samodzielnego przetestowania nowych produktów i programów. Mowa tu zarówno o produktach profesjonalnych, takich jak oprogramowanie z rodziny Vegas Pro 9, Sound Forge 10 czy ACID Pro 7, jak i konsumenckich - między innymi Vegas Movie Studio 9, Movie Studio HD, Sound Forge Audio Studio 9 czy ACID Music Studio 7. Każdy z odwiedzających gości będzie miał możliwość wzięcia udziału w konkursie z atrakcyjnymi upominkami i nagrodami.

Podczas targów zbierane będą także zapisy na organizowane w najbliższej przyszłości szkolenia z powyższej tematyki. Dodatkowo drugiego dnia targów o godzinie 14:00 w małej sali konferencyjnej w hali nr 1 odbędzie się prezentacja na temat Vegas Pro 9 i DVD Architect Pro 5.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)