Telegram 1.0 na Windowsa dostępny: animacje, edytor motywów i tryb nocny

Telegram 1.0 na Windowsa dostępny: animacje, edytor motywów i tryb nocny
12.01.2017 19:38
Telegram 1.0 na Windowsa dostępny: animacje, edytor motywów i tryb nocny

Po ponad trzech latach, jakie minęły od premiery popularnego komunikatora Telegram na Windowsie, program doczekał się wersji 1.0. Możliwości Telegramu są spore, zaś najnowsza wersja poszerza je w kierunku konfigurowalności interfejsu i wyglądu. Trzeba przyznać, że komunikator prezentuje się teraz znakomicie.

350193493521688513

To oczywiście nie wygląd czyni z Telegramu jeden z najlepszych multiplatformowych komunikatorów. Najważniejszymi jego cechami pozostaje szyfrowanie po stronie klienta oraz błyskawiczne działanie. Ten ostatni aspekt będzie można zapewne odczuć teraz jeszcze bardziej, gdyż twórcy przygotowali liczne dodatkowe animacje poszczególnych elementów interfejsu, co oczywiście nie przyśpiesza działania, ale poprawia ogólne wrażenia.

Najważniejszą nowością w Telegramie 1.0 na Windowsie jest możliwość tworzenia własnych motywów graficznych, co przyda się szczególnie przy dostosowywaniu do swoich potrzeb widoku okna rozmowy. Odtąd nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać np. kolor dymków, w których wyświetlane są wiadomość. Dostępny jest także efektowny ciemny temat graficzny, który z entuzjazmem powitają zmęczone całodziennym spoglądaniem na monitor oczy.

350193493521885121

Oczywiście aktualizacja zachowuje kluczowe cechy multiplatformowego komunikatora: szyfrowanie wiadomości są synchronizowane pomiędzy kolejnymi instalacjami, podobnie jak załączniki. Najnowszą wersję komunikatora, zarówno w wersji na Windowsa, jak i na inne systemu operacyjne, znaleźć można w naszej bazie programów.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (25)