Telerik za darmo udostępnia deweloperom kontrolki pod Windows 8 i Windows Phone 8

Telerik za darmo udostępnia deweloperom kontrolki pod Windows 8 i Windows Phone 8

Telerik za darmo udostępnia deweloperom kontrolki pod Windows 8 i Windows Phone 8
13.05.2014 16:00

Telerik to jedna z bardziej znanych firm, tworzących wysokiej jakości kontrolki na platformę .NET. Zapewne każdy z deweloperów, tworzących oprogramowanie na platformy Microsoftu, zna lub chociaż słyszał o ich oprogramowaniu.

Z okazji konferencji TechEd, odbywającej się właśnie w Stanach Zjednoczonych, Telerik udostępnił zupełnie za darmo swoje kontrolki dla platformy Windows 8 (Modern) oraz Windows Phone 8.

Obraz

W celu skorzystania z promocji, należy zarejestrować się na stronie producenta. Darmowe kontrolki będą udostępnione tylko na czas konferencji TechEd, czyli do końca 15 maja. Warto nadmienić, że otrzymujemy za darmo obszerny pakiet, który poza promocją kosztuje 248 dolarów. W tym zestawie dostajemy także roczne wsparcie oraz roczne aktualizacje. Co więcej, Telerik zapewnia, że wszyscy korzystający z promocji otrzymają także zestaw uniwersalnych kontrolek, działających pod Windows Universal Apps, w momencie wydania ich finalnej wersji. Kontrolki możemy podejrzeć, pobierając aplikacje demonstracyjne na Windows Phone i Windows Modern.

Telerik to marka sama w sobie, a zestaw darmowych kontrolek jest niezmiernie wartościowym prezentem. Warto skorzystać z okazji i wyposażyć się w paczkę, która może przydać się teraz lub w przyszłości.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)