Telewizory Samsunga z dostępem do filmów w niskich cenach. Pojawi się usługa Apple iTunes

Strona głównaTelewizory Samsunga z dostępem do filmów w niskich cenach. Pojawi się usługa Apple iTunes
06.01.2019 20:33
fot. Samsung
fot. Samsung

Południowokoreański producent oficjalnie ogłosił, że telewizory Smart TV dostaną obsługę iTunes. To świetna wiadomość dla osób korzystających z usługi Apple. Wreszcie wystarczy sam telewizor, aby mieć dostęp do biblioteki filmów.

bETxCyYB

iTunes na telewizorach Samsunga pojawi się wraz z drugą generacją technologii bezprzewodowego przesyłania danych AirPlay. Pierwsze modele Smart TV, które będą wyposażone w opisywane nowości, na rynku zadebiutują wiosną 2019 roku. Mamy dobrą wiadomość także dla osób, które już zdecydowały się na zakup telewizora koreańskiej firmy – modele z 2018 roku otrzymują nowości w aktualizacji.

fot. Samsung
fot. Samsung

Aplikacja iTunes, stworzona z myślą o Samsung Smart TV, będzie dostępna w 100 krajach. Z kolei z możliwości oferowanych przez AirPlay 2 będzie można korzystać w 190 krajach. Aplikacja pozwoli przeglądać bibliotekę filmów, kupować nowe produkcje i oczywiście oglądać dostępne materiały. Wreszcie nie trzeba będzie korzystać z przesyłania obrazu z innego urządzenia. Dla wielu osób może to oznaczać brak konieczności zakupu Apple TV. Tym bardziej, że większość popularnych aplikacji z platformy Apple tvOS, dostępna jest również na telewizorach Samsunga.

bETxCyYD

Wprowadzenie iTunes powinno spodobać się nie tylko obecnym użytkownikom produktów Apple. Usługa oferuje bowiem bogatą bibliotekę filmów, które często dostępne są w całkiem atrakcyjnych cenach. Co więcej, sporą część filmów można wypożyczyć, płacąc 10 lub 15 zł za film. Materiały zazwyczaj przystosowane są do polskiego rynku – posiadają napisy lub dubbing.

iTunes i AirPlay 2 to nie jedyne nowości, jakie szykuje Samsung w tym roku. Telewizory Smart TV zostaną bowiem wyposażone w funkcję Remote Access, dzięki której kabel HDMI może stać się zbędny.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bETxCyYN
Komentarze (20)
bETxCyZz