Telewizory Samsunga z dostępem do filmów w niskich cenach. Pojawi się usługa Apple iTunes

Telewizory Samsunga z dostępem do filmów w niskich cenach. Pojawi się usługa Apple iTunes

fot. Samsung
fot. Samsung
06.01.2019 20:33, aktualizacja: 06.01.2019 20:44

Południowokoreański producent oficjalnie ogłosił, że telewizory Smart TV dostaną obsługę iTunes. To świetna wiadomość dla osób korzystających z usługi Apple. Wreszcie wystarczy sam telewizor, aby mieć dostęp do biblioteki filmów.

iTunes na telewizorach Samsunga pojawi się wraz z drugą generacją technologii bezprzewodowego przesyłania danych AirPlay. Pierwsze modele Smart TV, które będą wyposażone w opisywane nowości, na rynku zadebiutują wiosną 2019 roku. Mamy dobrą wiadomość także dla osób, które już zdecydowały się na zakup telewizora koreańskiej firmy – modele z 2018 roku otrzymują nowości w aktualizacji.

fot. Samsung
fot. Samsung

Aplikacja iTunes, stworzona z myślą o Samsung Smart TV, będzie dostępna w 100 krajach. Z kolei z możliwości oferowanych przez AirPlay 2 będzie można korzystać w 190 krajach. Aplikacja pozwoli przeglądać bibliotekę filmów, kupować nowe produkcje i oczywiście oglądać dostępne materiały. Wreszcie nie trzeba będzie korzystać z przesyłania obrazu z innego urządzenia. Dla wielu osób może to oznaczać brak konieczności zakupu Apple TV. Tym bardziej, że większość popularnych aplikacji z platformy Apple tvOS, dostępna jest również na telewizorach Samsunga.

Wprowadzenie iTunes powinno spodobać się nie tylko obecnym użytkownikom produktów Apple. Usługa oferuje bowiem bogatą bibliotekę filmów, które często dostępne są w całkiem atrakcyjnych cenach. Co więcej, sporą część filmów można wypożyczyć, płacąc 10 lub 15 zł za film. Materiały zazwyczaj przystosowane są do polskiego rynku – posiadają napisy lub dubbing.

iTunes i AirPlay 2 to nie jedyne nowości, jakie szykuje Samsung w tym roku. Telewizory Smart TV zostaną bowiem wyposażone w funkcję Remote Access, dzięki której kabel HDMI może stać się zbędny.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)