Tesla stworzy smartfona? Elon Musk ma kolejny pomysł na biznes

Tesla ciągle rozwija swoją działalność. Tym razem - smartfony! (fot. Depositphotos.com)
Tesla ciągle rozwija swoją działalność. Tym razem - smartfony! (fot. Depositphotos.com)

25.07.2018 13:16, aktual.: 25.07.2018 16:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mimo ostatnich problemów i niekorzystnych dla Tesli plotek, jedno trzeba przyznać – Elon Musk ma mnóstwo ciekawych i niekiedy szalonych pomysłów. Z jednej strony wysyła samochód w kosmos i tworzy wokół tego gigantyczne medialne wydarzenie, z drugiej zaś obmyśla kolejny, tym razem zupełnie przyziemny biznes. O czym mowa?

Co ciekawe, nie jest to pomysł zupełnie świeży, gdyż pierwsze informacje o smartfonie marki Tesla pojawiły się w zeszłym roku. Pod koniec listopada w sieci pojawił się bowiem film przedstawiający koncepcyjna wersję urządzenia spod szyldu Tesli. Niestety potem pojawiły się ważniejsze wydarzenia, które momentalnie przyćmiły koncepcję wejścia na rynek mobilnych sprzętów elektronicznych. Obecnie sytuacja wokół producenta nieco ucichła, chwilowo nie ma niekorzystnych plotek i informacji o kolejnych problemach Modelu 3, więc to idealna pora na powrót do smartfona. Swoją drogą, może to recepta dla nowych nabywców aut Tesli na koniec nielimitowanego internetu?

Tesla Phone Introduction!

Na portalu Gizchina.com pojawiły się ciekawe zdjęcia przedniego oraz tylnego panelu rzekomego smartfona Tesli. Pod względem wizualnym, mamy do czynienia z tradycyjną konstrukcją wyposażoną w modny ostatnio ekran z minimalnymi ramkami oraz wcięciem w stylu iPhone’a X. Nowość ma nosić nazwę „Quadra”, będzie wyposażone w dwa aparaty fotograficzne, na tylnym panelu znajdziemy słusznych rozmiarów logo producenta oraz duży głośnik, zapewne monofoniczny.

Przedni i tylny panel Tesli Quadra (fot. Gizchina.com)
Przedni i tylny panel Tesli Quadra (fot. Gizchina.com)

Na chwilę obecną nie ma przysłowiowego „Wow”, gdyż ilość informacji na temat nadchodzącej nowości jest znikoma. Mamy jednak nadzieję, że już wkrótce na jaw wyjdą kolejne ciekawostki wraz ze spodziewanymi danymi technicznymi.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (44)